Ўемосюк: "»зменени€ в клубе будут значительные"

–уководство ѕульсара пообщалось с журналистами.
0
7 июл€ '10 12:29
¬иктор ѕрищепа, ћихаил ѕереверзий, —ергей Ўемосюк
¬иктор ѕрищепа, ћихаил ѕереверзий, —ергей Ўемосюк
ƒо акул пера зав≥тали президент Ѕ -93 ѕульсар ¬≥ктор ѕрищепа, головний тренер клубу —ерг≥й Ўемосюк ≥ старший тренер ћихайло ѕеревЇрз≥й, €кий оп≥куЇтьс€ головною командою р≥вненського клубу.

ѕершим слово уз€в президент ¬≥ктор ѕрищепа:

- Ќа жаль, через ф≥нансов≥ проблеми ми не за€вл€Їмо команду до суперл≥ги. ” нас Ї досв≥д минулого сезону, коли напередодн≥ першост≥ наш≥ спонсори вз€ли на себе певн≥ зобов’€занн€, проте дуже швидко в≥д≥йшли в≥д справ. «алишилис€ лише компан≥€ ѕульсар ≥ ¬ј“ –≥внејзот, котр≥, щоправда, не змогли ф≥нансувати команду в тому обс€з≥, €кого потребуЇ нин≥ —уперл≥га. “ому, щоб не завалити нашу справу, €к≥й уже 17 рок≥в, ми вир≥шили добров≥льно – п≥дкреслюю, добров≥льно - понизитис€ у клас≥. јле попередньо домовилис€, що у раз≥ вир≥шенн€ ф≥нансових проблем ми змогли б повернутис€ до л≥ги.

ѕроблема один – це ф≥нанси, адже —уперл≥га кожного року стаЇ все дорожчою, вона прагне до Ївропейського р≥вн€. ƒруге питанн€ – це зал. Ќаш зал, наск≥льки це могло, ми довели до ладу (х≥ба що за вин€тком покритт€, але воно прийн€тне). ѕроте число м≥сць, умови дл€ роботи телев≥з≥йник≥в – цього вир≥шити вже не можна. ƒобре було б €кби розпочалос€ буд≥вництво нового спорткомплексу, на €кий Ї ≥ проект, ≥ вид≥лена земл€. ѕроте ще нав≥ть траншей не розпочали  копали... –≥вне – чи не Їдиний обласний центр, де нема сучасного залу.

™дине, що радуЇ – наш клуб чисто р≥вненський, побудована баскетбольна "п≥рам≥да" у м≥ст≥ ≥ област≥, €ка дозвол€Ї см≥ливо дивитис€ вперед.  риза п≥дкосила багато чого. я хочу щиро под€кувати вс≥м, хто допомагав клубу у т≥й чи ≥нш≥й форм≥. Ќад≥юс€, що криза рано чи п≥зно залишитьс€ позаду, ≥ люди, €ким дорогий спорт, та влада звернуть св≥й погл€д до спорту ≥ баскетболу зокрема.  я над≥юс€. що вс≥ проблеми за р≥к будуть вир≥шен≥.

ќкремо хот≥в би под€кувати колективу, кер≥вництву ≥ власникам –≥внејзот, €к≥ два роки назад п≥дключилис€ до спонсорства. ” них зараз своњ проблеми, вони в≥д≥йшли в≥д спонсорства, та над≥юс€, що це ненадовго ≥ вони знову п≥дтримуватимуть баскетбол.

Ўемосюк —.—.: - Ќа сьогодн≥ суперл≥га Ї комерц≥йною структурою. ¬с≥ ≥нш≥ команди вже внесли за€вочн≥ внески, розписуЇтьс€ розклад матч≥в, розписуЇтьс€ с≥тка трансл€ц≥й. ¬се робитьс€ дл€ того, щоб суперл≥га стала усп≥шним проектом, €к, наприклад ЌЅј чи ≥спанська л≥га, €ка приносить суттЇв≥ прибутки, чи €к ™врол≥га ”Ћ≈Ѕ.

- як≥ зм≥ни оч≥кують на команду?

Ўемосюк —.—.: - «м≥ни у клуб≥ будуть дуже ≥ дуже суттЇв≥. якщо з того основного складу, €кий зак≥нчував сезон, залишитьс€ дек≥лька гравц≥в – то це буде дуже добре. ћи розраховуЇмо на те, що залишатьс€ вс≥ дублери, €к≥ минулого сезону виступали у першост≥ дублер≥в. ÷е й буде к≥ст€к т≥Їњ команди, €ка гратиме у вищ≥й л≥з≥. ¬она зараз тренуЇтьс€ у –≥вному, пот≥м будуть двохтижнев≥ кан≥кули , п≥сл€ чого п≥дготовка продовжитьс€. ÷€ команда також Ї базовою дл€ зб≥рноњ област≥, €ка братиме участь у всеукрањнських молод≥жних ≥грах, €к≥ пройдуть в ƒн≥пропетровську у вересн≥. ƒал≥, за планом, у нас традиц≥йний турн≥р "ƒружба". ≤ п≥сл€ цього  - старт у вищ≥й л≥з≥. ѓњ тренуватимуть ћихайло ѕеревЇрз≥й ≥ ќлег ћаксютинський, допомагатиме јнатол≥й  олот. ” перш≥й л≥з≥ у нас також буде команда, за €ку виступатимуть юн≥ вихованц≥ нашоњ школи. ѓњ старший тренер - јнатол≥й  олот, а допомагатиме - ¬адим —киданов. ќсь так≥ на сьогодн≥ у нас плани.

ѕлани на цей р≥к - зробити все, необх≥дне дл€ становленн€ обох команд. ≤ через р≥к вже будемо ставити конкретн≥ завданн€ перед ними.

- „и Ї €к≥сь обриси майбутнього сезону?

Ўемосюк —.—.: - –егламент чемп≥онату вищоњ л≥ги залишитьс€, €к нам пов≥домили у ‘едерац≥њ баскетболу, таким €к ≥ у минулому сезон≥ – роз’њзними спареними турами. Ќа попередньому етап≥ – у двох зонах («ах≥д – —х≥д), п≥сл€ чого кращ≥ колективи змагатимутьс€ у ф≥нальному тур≥. ѕерш≥сть у перш≥й л≥з≥ пройде, очевидно, турами. јле регламент буде прийн€то п≥сл€ визначенн€ к≥лькост≥ охочих команд.

ўо стосуЇтьс€ суперник≥в, то у вищ≥й л≥з≥ Ї дек≥лька потужних команд, з €кими нам буде дуже важко змагатис€. “а ж луцька команда, наприклад, маЇ потужний склад. Ќев≥домо, де гратимуть „еркаськ≥ мавпи, €к≥ зараз суд€тьс€ за право грати у —уперл≥з≥.

- „и Ї запрошенн€ гравц€м основного складу ѕульсара, €к≥ грали у суперл≥з≥?


Ўемосюк —.—.: - «араз нам щось важко говорити про конкретн≥ кадров≥ зм≥ни. ¬с≥ гравц≥ основного складу мають статус в≥льних агент≥в ≥ вивчають пропозиц≥њ, €ких у них вистачаЇ.  ожен хоче грати у ел≥тному див≥з≥он≥, команд≥ високого р≥вн€, у нормальних матер≥альних умовах. Ќа жаль клуб, ≥ ми це визнаЇмо, зараз не можемо њм надати так≥ умови, за €к≥ б вони займалис€ улюбленою справою. јле продукт п≥д назвою „р≥вненськ≥ баскетбол≥сти” маЇ високу марку ≥ наш≥ гравц≥ затребуван≥ в ≥нших командах.

- як≥ ваш≥ враженн€ в≥д прийн€того регламенту чемп≥онату ”крањни ≥ ел≥тному див≥з≥он≥?

Ўемосюк —.—.: - ћен≥ незрозум≥ло, наприклад, чому у суперл≥з≥ знову залишили матч≥ дублер≥в. ён≥ гравц≥ грають н≥ дл€ кого. ” будн≥ – вдень, коли люди на робот≥, у нед≥лю – вранц≥, практично без убол≥вальник≥в. јле це моЇ особисте баченн€. я б запропонував зам≥сть дублюючих склад≥в, щоб кожна команда суперл≥ги мала своњ команди у вищ≥й та перш≥й л≥гах. «гадайте, €кою була вища л≥га у т≥ часи, коли ми грали у н≥й – јзовмаш, Ћьв≥вська пол≥техн≥ка, команди з ’аркова, ƒн≥пропетровська, ≥нших м≥ст. „ерез њњ горнило потр≥бно проходити молодим гравц€м, це лише додасть њм майстерност≥. ≤ € впевнений, що це п≥де лише на користь украњнському баскетбол≥.

«араз наших гравц≥в хочуть бачити у багатьох Ївропейських крањнах –  ≤спан≥њ, ≤тал≥њ, ≤зрањл≥, √рец≥њ... —ьогодн≥ у цих крањнах Ї велика украњнська д≥аспора, €ка хоче бачити своњх сп≥вв≥тчизник≥в з њх р≥дноњ ”крањни. як розпов≥в —ерг≥й Ћ≥щук, на матчах його ¬аленс≥њ зараз ходить чимало украњнц≥в, ≥ на кожному матч≥ обов’€зковим атрибутом Ї о присутн≥й украњнський прапор. ѕриЇмно, що через спорт нас краще знатимуть у св≥т≥. –≥вненщина, кр≥м бурштину, може ще похвалитис€ ≥ спортом, ≥ ≥ншими добрими справами.
iSport.ua Ы Ѕаскетбол Ы ”краина
јрхив новостей
«агрузка...