Суперлига. Химик не смог спастись во Франковске

Южненцы едва не выдали неплохой камбэк в игре с Говерлой.
0
3 января '11 19:49
фото БК Говерла
фото БК Говерла
У своєму першому у новому році поєдинку Говерла приймала вдома южненський Хімік, який ніяк не вибереться з кризи. Перемоги над Дніпром та Києвом дозволили підопічним Зорана Матріча піднятися з останньої сходинки турнірної таблиці, але до цілковитого одужання "хімікам" ще дуже далеко - команда демонструє яскравий баскетбол лише періодами, і матч проти Говерли, яка намагається повернути собі третю сходинку Суперліги, виключенням з правила не став.

Цікаво, що звітний матч у Івано-Франківську нагадував за своїм сценарієм гру тижневої давнини, яка проходила як раз у Южному. Тоді Хімік приймав одного з лідерів – Донецьк і, лідируючи практично увесь матч, провалив кінцівку гри і фактично подарував перемогу тиграм (65:68). Цього разу "подвиг" южненців мало не повторила Говерла. Маючи перевагу впродовж усього поєдинку господарі самі внесли інтригу на останніх хвилинах, дозволивши опонентам здійснити ривок 13:2. Запахло смаженим, адже рахунок став досить загрозливим для говерлян – 76:72, а Євген Мурзін не одного разу показував, що він вміє програвати кінцівки. Втім, наставник івно-франківців цього разу вчасно взяв тайм-аут, який підбадьорив його команжду. Влучний триочковий за хвилину до завершення четвертої десятихвилинки у виконанні Данте Свонсона, а згодом і два влучні штрафні Ігоря Кривича зняли інтригу і закріпили перемогу "ведмедів". 

Проте... Матч показав, що у івано-франківців є досить серйозні проблеми, насамперед, у психологічному плані, адже впевнено перемагаючи суперника з розривом 14-16 очок, підопічні Євгена Мурзіна відверто розслабилися і дозволили Хіміку впритул наблизитися до себе. Тут варто поаплодувати южненцям, які не знітилися і билися до останнього. Проте провалена перша половина далася взнаки і надолужити втрачене їм таки і не вдалося. Говерлі ж певною мірою вдалося компенсувати свої огріхи у нападі, вдалими діями у захисті, плюс, вдало увійшов у гру Свонсон, якого так не вистачало прикарпатцям останні чотири-п’ять матчів. До того ж чудовий матч видав Павло Ульянко, який тільки за першу половину накидав 21 очок.

А ось потенційні лідери "хіміків", в першу чергу, Мілледж і Гаррісон, провели дуже бліду гру. Особливо це стосується американців, які на двох заробили чотири очки, при тому що у цьому сезоні в середньому здобувають 23 пункти.

Говерла - Химик - 81:76 (17:19, 31:21, 21:18, 12:18)

Г: Зиммерман (6 + 4 передачи), Чаппел (11 + 7 подборов + 5 передач + 5 потерь), Кяушас (2), Ульянко (26), Полторацкий (2) - старт; Колмэн (12 + 7 подборов), Свонсон (9 + 7 передач), Герасимчук (7), Кривич (6 + 5 подборов), Дубнюк (0)

Х: Миллэдж (2 + 5 передач), Попов (4), Кольченко (10), Гариссон (2 + 5 подборов), Бавчич (18 + 5 подборов) - старт; Кальниченко (16 + 5 подборов), Протич (14 + 4 передачи + 5 перехватов), Бизаца (5), Завадский (3), Оснач (0)

Броски с ближней и средней дистанции: 21/41 (51,2%) - 19/40 (47,5%)

Броски с дальней дистанции: 7/11 (63,6%) - 7/20 (35%)

Штрафные броски: 18/24 (75%) - 17/21 (80,9%)
iSport.ua Баскетбол Украина
Загрузка...