Суперлига. Говерла удержала Химик

Южненцы так и не смогли догнать ивано-франковцев...
0
2 апреля '11 15:42
фото БК Говерла
фото БК Говерла
Матч, який обіцяв стати для Говерли набагато легшим ніж побачення з Одесою, обернувся справжній випробуванням для команди Євгена Мурзіна. І винні у цьому, насамперед, не гості. Івано-Франківці самі провалили другу чверть, після чого інтрига у матчі тривала мало не до останніх секунд поєдинку. 

А розпочиналося все для господарів дуже оптимістично. Стартовий ривок Говерли 14:2 фактично підтвердив клас команди, які знаходилися на різних полюсах турнірної таблиці. Деррік Зіммерман і Ерік Колмен впевнено повели партнерів вперед, після чого, здавалося, інтрига у матчі пропала сама собою (13:4). Втім, "хіміки" не знітилися і зусиллями, насамперед, Кертіса Мілледжа дещо скоротили відставання. Втім, період був повністю виграний "ведмедями" - 26:13.

Звісно ж на цьому поєдинок не завершувався, адже командам належало зіграти ще 30 хвилин. І старт другої десятихвилинки самі по собі подарували інтригу. За 20 секунд господарі (не без допомоги суддів) відхватили три фоли, відтак діяла надалі дуже обережно, чим сповна у нападі скористалися підопічні Віталія Усенка. Причому підхвалити кураж Мілледж і Маклейн, які скоротили відставання спочатку до двох очок, а згодом – зрівняли і зрівняли рахунок (35:35). Але Павло Ульянко і Віктор Герасимчук змогли повернути лідерство своєї команди під завісу першої половини – 42:40.

Втім, гра "ведмедів" залишала бажати кращого. Господарі, відверто, недооцінили суперника, за що красномовно поплатилися у другій чверті. Молоді гравці южненців скористалися шансом і не без підстав прагнули довести матч до такої потрібної перемоги. Але Ерік Колмен і Данте Свонсон змогли на власних плечах втримати опонентів. Проте Говерлу підводила реалізація штрафних кидків. Причому не влучали навіть визнані снайпери – Кривич і Свонсон.

Власне, Хімік так і побудував свою гру, знаючи про проблеми господарів зі штрафними. Певний час це приносило свої дивіденди, поки Говерли не «включила» свою швидкість. Черговий ривок івано-франківців наприкінці періоду 9:2 знову повернули впевнене лідерство команді Євгена Мурзіна. Такий розклад сил мав місце і у четвертій десятихвилинці. "Говерляни" відірвалися на "плюс 10" (за дві хвилини до завершення гри) і, здавалося, всі питання про переможця зняти.

Проте Завадський, Прокопенко і Мілладж під час останніх 60-ти секунд зуміли скоротити відставання практично до мінімуму. Нажаль гостям забракло часу. Матч завершився з рахунком 76:73 на користь Говерли, але, мабуть, не подарував відповідних емоцій прикарпатським шанувальникам баскетболу, які були дуже обнадієні після першої чверті.

Говерла - Химик 76:73 (26:13, 16:27, 18:13, 16:20)

Г: Зиммерман (6 + 6 передач), Чаппел (15 + 7 подборов + 7 передач), Герасимчук (2), Ульянко (11), Колмэн (24 + 14 подборов + 4 потери + 4 блок-шота) - старт; Свонсон (9 + 6 передач), Кривич (4), Дубнюк (3), Джетер (2), Полторацкий (0).

Х: Миллэдж (31), Попов (5), Кольченко (0), Бизаца (1), Завадский (10 + 6 подборов)- старт; Маклэйн (12 + 7 подборов), Уильямс (7), Прокопенко (7), Тихонов (0).

Броски с ближней и средней дистанции: 26/38 (68,4%) - 24/49 (48,9%)

Броски с дальней дистанции: 3/15 (20%) - 5/21 (23,8%)

Штрафные броски: 15/33 (45,4%) - 10/13 (76,9%)
iSport.ua Баскетбол Украина
Загрузка...