Суперлига. Политехника побеждает в матче неудачников

Львовский клуб сегодня оказался сильнее южненского Химика.
0
4 апреля '11 20:20
фото БК Химик
фото БК Химик
Львівська Політехніка, як і южненський Хімік,вже втратили шанси на плей-оф. Зважаючи на це, обидві команди уже офіційно дограють сезон і здобувають локальні перемоги. Саме за локальну перемогу і боролися обидві команди у Львові.

Перша атака у матчі завершилася результативно для гостей. Влучним кидком відзначився Кольченко. Утім, львів’яни, як і у попередній грі з Одесою, вирішили бомбардувати кошик суперника з триочкової лінії. Зубрицикий та Вільямс почергово влучили здалеку і забезпечили господарям п’ятиочкову перевагу на початку матчу – 9:4. Втім, у складі Хіміка з таким перебігом подій не хотів змиритися Кольченко. П’ять очок Олександра заставили галичан розпочинати усе з початку. І підопічні Андрія Подковирова розпочали усе знову. Ебернеті забив два з фолом, Віггінс двічі забив з під щита, а Вільямс реалізував один штрафний кидок. Як підсумок, 17:9 і наставник Хіміка Віталій Усенко взяв вимушений тайм-аут.

Після хвилинної перерви львів’яни розвинули свою перевагу, а точніше це зробив Ярослав Зубрицький. Ветеран львівського баскетболу спочатку забив два з фолом, а у наступній атаці – "трюльник" - 23:9. До завершення чверті гості скоротили дещо розрив у рахунку, однак поразки у дебютному періоді не уникнули – 26:17.

Другий період у матчі команди розпочали доволі рівно. Львів’янам, хоч і вдалося вийти вперед на 12 пунктів, однак не надовго. Южненці продовжували зберігати відставання у дев’ять очок. Щоправда, лише до половини періоду, після чого Ебернеті, Віггінс та Джемісон організували ривок 6:0 – 39:24. Але, після цього ривок 10:2 організували уже южненці. Зробили це Бізаца, Кольченко та Вільямс. Перевага господарів почала танути – 43:36. І до завершення періоду таки потанула – 45:40. Завершення чверті краще провели гості і цілком заслужено наблизилися до суперника на симпатичну відстань у рахунку.

Епізод, що стався на початку третьої чверті, розсмішив львівських вболівальників. Олександру Кольченку під чужим щитом порвали майку. При чому це львів’яни зробили без порушення правил. Цей момент лише розвеселив глядачів, однак аж ніяк не вплинув на перебіг подій на майданчику. Львів’яни знову по-справжньому взялися за справу, заграли активніше у захисті і пішли у відрив. Особливо активними у третьому періоді були Срока та Віггінс. Поляк та американець забезпечили 11-ти очкову перевагу своєї команди у середині чверті – 59:48.

Щось змінити у третьому періоді наставник гостей Віталій Усенко намагався тайм-аутом. Що цікаво, що після хвилинної перерви гості заграли активніше у захисті. Як підсумок – скоротили розрив у рахунку до п’яти очок – 61:56. А після кількох простих втрат в атаці львів’ян перевага галичан стала ще меншою - 62:58. Саме з таким рахунком команди пішли на останню перерву у матчі. У битві невдах цього сезону збереглася інтрига перед заключною десятихвилинкою.

Срока та Джемісон у четвертій чверті гри повели вперед львівську команду. Попри це, відставання у рахунку для южненців не було катастрофічним. Попов та Маклейн наче по сценарію попередніх чвертей знову надолужували втрачене на початку періоду. Здавалося, гравці Хіміка от-от наздоженуть львів’ян у рахунку, однак Вільямс забив здалеку – перевага львів’ян знову склала сім очок. А далі було уже по звичному сценарію. Як тільки господарі майданчика проведуть кілька вдалих атак, гості дадуть не менш достойну відповідь. Якщо підопічні Андрія Подковирова загальмують, щось подібне варто очікувати від гравців Хіміка. Аби наздогнати львів’ян у рахунку гостям бракувало зовсім трішки, однак стрибнути вище голови в певний ігровий відрізок хімікам ніяк не вдавалося.

За дві хвилини до завершення основного часу гри, тренер южненців Віталій Усенко взяв черговий тайм-аут у грі. Зміни у грі Хіміка були необхідні як повітря. Втім, "політехи" у цій грі свого не упустили. Провівши доволі посередній матч, львів’яни вперше у сезоні обіграли южненську команду і здобули чергову локальну перемогу. Питання, чи не запізно львів’яни розігралися, стало уже риторичним...

Политехника
- Химик - 85:75 (26:17, 19:23, 17:18, 23:17)


П: Эбернети (9 + 7 подборов + 7 передач + 4 потери), Уильямс (17), Ревзин (6), Зубрицкий (9 + 4 передачи + 3 перехвата), Уиггинс (23 + 17 подборов + 2 блок-шота) - старт; Срока (10), Джемисон (9), Андрюкайтис (2)

Х: Миллэдж (17 + 5 подборов + 6 передач), Попов (7), Кольченко (16), Маклэйн (8 + 8 подборов), Завадский (5) - старт; Бизаца (10), Уильямс (6), Прокопенко (3), Тихонов (2), Пустовой (1).

Броски с ближней и средней дистанции:
24/43 (55,8%) - 22/52 (42,3%)

Броски с дальней дистанции: 8/17 (47%) - 4/16 (25%)

Штрафные броски:
13/24 (54,1%) - 19/23 (82,6%)
iSport.ua Баскетбол Украина
Загрузка...