≈вгений ћурзин проиграл очередную концовку матча...
11990
6 јпрел€ 2011, 20:28 Ч
фото ќлекса Ѕутчак, Ѕ  √оверла
√ра м≥ж √оверлою ≥ ћиколаЇвом, €ку багато хто з вбол≥вальник≥в ≥вано-франк≥вського клубу називав репетиц≥Їю плей-офф, обернулас€ дл€ четвертоњ команди —уперл≥ги прикрою поразкою, €ка, зв≥сно ж, дещо вибила "ведмед≥в" з кол≥њ перед заключними двома турами регул€рноњ першост≥. Ќатом≥сть "корабели" вдало скористалис€ певною розслаблен≥стю суперник≥в ≥ витиснули з поЇдинку по-максимуму.

¬т≥м, починалос€ все дл€ команди ™вгена ћурз≥на дуже позитивно. Ќезважаючи на р≥вний початок у виконанн≥ обох команд, надал≥ "говерл€ни" крок за кроком т≥льки зб≥льшували перевагу. ¬т≥м тривожн≥ дзв≥нки таки лунали час у стан≥ господар≥в п≥сл€ того, €к ≤ван √≥левич без особливих труднощ≥в перегравав ≈р≥ка  олмена, а згодом √р≥н, Ѕуцький ≥ ”мбрашко показали ще й непоган≥ снайперськ≥ зд≥бност≥.

√оверла ж в≥дверто гальмувала. «а великим рахунком у перш≥й половин≥ не було таких звичних швидких, злагоджених командних д≥й "говерл€н", €к≥, за часу збивалис€ на командн≥ д≥њ, €к≥ приносили втрати ≥ неточн≥ кидки. Ќезважаючи на це господар€м таки вдавалос€ утримувати розрив у рахунку ≥ п≥ти на велику перерву в €кост≥ л≥дер≥в – 41:33.

¬≥дпочинок п≥шов на користь гост€м, €к≥, окр≥м того що вгадали ≥з тактикою дальн≥х кидк≥в, ще й вдало з≥грали у захист≥. ƒл€ √оверли справжньою проблемою стали "зонн≥" редути п≥доп≥чних ¬алентина ЅерестнЇва, завд€ки чому розрив по ходу третьоњ 10-хвилинки скоротивс€ до м≥н≥муму, а згодом – розпочали традиц≥йн≥ гойдалки у рахунку. як зазвичай буваЇ у таких випадках, к≥нц≥вка поЇдинку перетворилас€ на справжн≥й трилер.

—итуац≥€ дл€ ≥вано-франк≥вц≥в ускладнював той факт, що два основн≥ гравц≥ у боротьб≥ п≥д кошиками –  олмен ≥ ”ль€нко, завершували поЇдинок на "фол-аут≥". ¬т≥м не м≥ж "великими" суперник≥в розгорнулас€ основна боротьба у заключн≥ хвилини поЇдинку. √ероЇм останн≥х хвилин дл€ миколањвц≥в став јртем Ѕуцький, €кий, в≥дверто, на досв≥д≥, дв≥ч≥ вдало пройшов п≥д к≥льце √оверли, а згодом влучив ще й з дальньоњ дистанц≥њ.

–озрив м≥ж командами знову скоротивс€ до м≥н≥муму, а коли реал≥зував середн≥й ще й ёр≥с ”мбрашко – ≥ того б≥льше – зр≥вн€вс€ (76:76). «а 47 секунд до завершенн€ основного часу на л≥н≥ю штрафних вийшов ≈р≥к  олмен, €кий двома точними кидками м≥г вивести свою команду вперед. ¬т≥м, один з кращих центрових —уперл≥ги був влучним т≥льки у одн≥й спроб≥, подарувавши шанс на усп≥шну к≥нц≥вку дл€ гостей .

¬ласне так воно ≥ сталос€. —початку невтомний Ѕуцький знову вдало зд≥йснив рейд п≥д кошик √оверли, п≥сл€ чого з перем≥нним усп≥хом дв≥ч≥ виходив на л≥н≥ю штрафних Ѕрайан √р≥н. ¬ласне, господар≥ в≥д тактики фол≥в взагал≥ не виграли, запоровши останню атаку (невдало з≥грав —вонсон). «рештою ф≥нальна сирена ознаменувала перемогу ћиколаЇва з рахунком 80:78.

√оверла - ћЅ  Ќиколаев - 78:80 (26:20, 15:13, 20:26, 17:21)

√: „аппел (14 + 8 подборов), —вонсон (15 + 4 передачи),  ривич (5), ”ль€нко (15),  олмэн (9 + 8 подборов) - старт; «иммерман (12 + 7 передач), √ерасимчук (4), ƒжетер (2), ѕолторацкий (2), ƒубнюк (0)

Ќ: ћажутис (3 + 4 передачи), ”мбрашко (13), ќнуфриев (9), яйло (5 + 4 потери), ’ьюз (3 + 5 подборов) - старт; Ѕуцкий (16), √илевич (15), √рин (13 + 5 подборов + 4 передачи), Ћав (3 + 5 подборов), —ильковский (0).

Ѕроски с ближней и средней дистанции: 21/31 (68%) - 19/42 (56,8%)