Суперлига. Говерла вновь справляется с Николаевом

Парни из Ивано-Франковска вновь подпустили к себе соперника, однако до нервной концовки решили дело не доводить.
0
23 апреля '11 15:40
фото БК Говерла
фото БК Говерла
Друга чвертьфінальна гра між Говерлою и Миколаєвом хоч і подарувала черговий двобій між непримиренними суперниками, проте вийшла не такою гострою, як перше побачення команд.

Вже з перших хвилин стало помітним, що обидві команди зробили певні висновки після першої гри, яка, нагадаємо, завершилася перемогою "ведмедів" тільки в овертаймі – 82:79. Зокрема, миколаївці заграли набагато швидше, зробивши ставку не на дальні кидки, а на швидкі прориви і кидки з-під кошика. Водночас Іван Гілевич добряче закрив одного з кращих гравців попереднього поєдинку Еріка Колмена, не давши кращому центровому чемпіонату легкого життя.

Початок другої чвертьфінальної гри пройшов на зустрічних курсах за незначної переваги Говерли. Причому якщо гості забивали, переважно, з середньої дистанції, господарі відповідали опонентам з-за дуги. Відтак на першу перерву команди пішли за рахунку 18:17, хоча івано-франківці могли й збільшити розрив, якби Деррік Зіммерман влучив доволі авантюрний дальній кидок, що, як відомо, не властиво для американського розігруючого.

У другій чверті акценти у грі команд не змінилися, відтак суперники раз-по-раз обмінювалися влучними кидками з гри, щоправда далеко не всі постріли команд досягали цілі. Втім на екваторі другого періоду підопічні Валенитина Берестнєва не тільки зрівняли рахунок, а й вперше у матчі вийшли вперед (26:25) завдяки активним діям Брайана Гріна. Чи не одразу після цього одержав на горіхи від суддів наставник Миколаєва, який декілька разів активно сперечався з арбітрами, відтак, терпець останніх увірвався і вони нагородили тренера зіркової збірної "України" технічним фолом.

Нажаль нічого корисного з цього господарі для себе не винесли, адже Данте Свонсон змазав одразу два штрафні, а у самій атаці "говерляни" втратили м’яча. Проте під кінець першої половини івано-франківці таки довели своє домінування завдяки ривку 8:0. А на велику перерву команди пішли вже за рахунку 37:31 на користь "ведмедів". Причому господарі розпочали так само активно і другу половину. Зокрема прокинуся Ерік Колмен, який забив два красивих слем-данки, між якими одразу п’ять очок записав на свій рахунок ще й Павло Ульянко.

Розрив у рахунку сягнув "плюс 13" (46:33), що безумовно обнадіяло прикарпатських шанувальників баскетболу. Все на що спромігся Миколаїв у цьому періоді, так це на окремі влучні середні кидки від Яйла, Лава і Сільковського. Натомість Говерла відповіла влучними дальніми пострілами від Герасимчука, Шаппела і Ульянка – 55:39. Тоді здалося, що перемога вже практично у кишені господарі. Проте як тільки лідери на мить розслабилися цим одразу скористалися гості, які організували стрімкий ривок 8:0, скоротивши розрив у рахунку наприкінці періоду – 62:50.

Зрештою найбільшого успіху підопічні Валеньтина Берестнєва досягли на початку четвертої 10-хвилинки, коли зусиллями Онуфрієва, Гріна, Лава і Хьюза "корабели" скоротили відставання до трьох пунктів (63:60). Проте після термінової хвилинної перерви від Євгена Мурзіна господарі швидко оговталися і показали м’язи, знову вдавшись до дальньої артилерії.

Більше того, після стрімкого початку чверті миколаївці примудрилися закинути тільки два бали, на що Говерла відповіла одразу дванадцятьма! Відтак питання про переможця другого раунду між суперниками було зняте остаточно – 76:64. Втім питання про переможця самої серії наразі відкрите, незважаючи на те, що рахунок наразі вже 2:0 на користь "ведмедів".

Говерла - МБК Николаев 76:64 (18:17, 19:14, 25:19, 14:14)

Г: Зиммерман (6 + 6 подборов + 6 передач), Чаппел (22), Герасимчук (12), Ульянко (15), Колмэн (8 + 13 подборов) - старт; Свонсон (7), Полторацкий (5), Кривич (1), Дубнюк, (0) Джетер (0).

М: Мажутис (3), Умбрашко (0), Грин (10 + 7 подборов + 4 передачи), Гилевич (0), Хьюз (10 + 5 подборов) - старт; Лав (13), Онуфриев (10), Яйло (8 + 6 подборов), Буцкий (9), Сильковский (2).

Броски с ближней и дальней дистанции: 16/41 (39%) - 21/42 (50%)

Броски с дальней дистанции: 10/20 (50%) - 2/12 (16,6%)

Штрафные броски: 14/21 (66,6%) - 16/21 (76,1%)

Счет в серии - 2:0
iSport.ua Баскетбол Украина
Загрузка...