Футзал. Вице-президент Энергии: "Мы категорически против плей-офф"

Один из руководителей львовской Энергии Владимир Фелишин подвел итоги прошлого сезона и рассказал о своем видении следующего Чемпионата Украины.
0
26 июня '10 23:18
Владимир Фелишин, фото СК Энергия
Владимир Фелишин, фото СК Энергия
- Володимире Васильовичу, як оціните виступ Енергії у сезоні-2009/10?

- Сезон, що завершився, залишив позитивні враження. Утім, виступ команди оціню на тверду четвірку. Якщо б команда зачепилася за срібні медалі, то поставив би п’ятірку з мінусом. Звичайно, бронза - не найгірший результат, однак він міг бути кращим. Окрім того, ми нічого не здобули у Кубку України, навіть не потрапили до фіналу. Загалом, спочатку було помітно, що команда не була повністю зіграною. Ми програли Шахтарю у першому турі (0:1. - Прим. авт.). Утім, могли перемогти у цьому матчі. На старті чемпіонату ми загубили важливі очки. Можливо, хлопці тоді ще не вірили так в свої сили, як зробили це під час матчів фінальної пульки. Тоді ми уже побачили зіграну непогану команду. Гравці уже відчували впевненість у свої силах. Також зауважу, що наші російські легіонери слабше зіграли на початку чемпіонату, ніж у завершальних матчах.

- Грою якою четвірки задоволені більше?


- Перша четвірка мені сподобалася більше. Федюк і компанія у кожній грі хотіли щось довести своєму супернику. Самовіддача у цій четвірці також була на належному рівні.

- Завдання Енергії на наступний чемпіонат, мабуть, не обговорюється...


- Так, це чемпіонство.

- Яким бачите проведення наступного чемпіонату?


- Якщо буде 11 чи 12 команд, непогано грати у два кола, а у другому етапі нехай змагаються 8 кращих клубів у два кола. Є ще варіант провести чемпіонат у три кола. Його теж вважаємо непоганим. Щодо матчів плей-оф, то ми категорично проти цього. Наприклад, команда перебуває у середині турнірної таблиці і напередодні матчів плей-оф підсилюється 5-6 гравцями. Тоді вона може втрутитися у боротьбу за медалі. Як не мене, це неправильно.
iSport.ua Другие Футзал
Загрузка...