Украинские болельщики обратились к Блаттеру

В письме президенту ФИФА фанаты просят не наказывать сборную Украины за поведение болельщиков на матче Украина — Сан-Марино, который проходил во Львове.
0
25 сентября '13 19:11
Зепп Блаттер, Getty Images
Зепп Блаттер, Getty Images
Письмо было адресовано президенту ФИФА Йозефу Блаттеру и Старшему корпоративному менеджеру по вопросам социальной ответственности Патрику Гассеру, сообщает сайт 1927.kiev.ua
 
"Шановний пане Блаттер!
 
Ми, громадське об’єднання Друзі Динамо (Київ, Україна) та громадське об’єднання Завжди Вірні (Львів, Україна), звертаємося до Вас з цим відкритим листом.
 
Як нам стало відомо з засобів масової інформації, очолювана Вами організація завела дисциплінарну справу стосовно поведінки українських вболівальників під час матчу Україна — Сан-Марино у Львові 06.09.2013. Ця дисциплінарна справа ґрунтується на звіті делегата FARE. Сам звіт ніде у засобах масової інформації не оприлюднювався, тож ми не мали змоги ознайомитися з фактами порушень, які були зафіксовані. Проте, ми знайшли можливість ознайомитися  в Інтернеті з посібником FARE з визначення дискримінаційної символіки.
 
Ми були шоковані тим, що до дискримінаційної символіки внесено символи національно-визвольної боротьби українського народу. Наприклад, червоно-чорний прапор Організації українських націоналістів. Під цим прапором в часи другої світової війни українці чинили опір двом найпотужнішим тоталітарним режимам світу – гітлерівському та радянському. В значної частини українців цей прапор асоціюється з героїчними сторінками власної історії. Тому в нас виникає запитання щодо компетентності та неупередженості експертів FARE. Також дивно бачити в числі дискримінаційних символів портрети керівників українського визвольного руху Степана Бандери та Романа Шухевича. Не справа FARE давати оцінку історичним постатям, які для великої кількості українців є національними героями. Жодна поважна організація не дозволяє собі таких однобоких та упереджених оцінок.  
 
Ми закликаємо Вас не виносити поспішних рішень на підставі звіту організації, компетентність якої стосовно української історії та української символіки викликає величезні сумніви. Прийміть до уваги, що необачне рішення, яке ґрунтуються на згаданих критеріях FARE, дискредитує саму  справу боротьби з проявами нетерпимості  (як мінімум, в Україні, а, можливо, і в цілому світі).
 
Ми переконані в тому, що футбол – це гра, яка належить усьому людству незалежно від національності. Тому використання української національної символіки на матчах не може бути причиною дискримінації з боку жодної організації. Сподіваємося на розуміння.

З повагою, громадське об’єднання Друзі Динамо та громадське об’єднання Завжди Вірні".
iSport.ua Другие Без категории
16 марта
19:05
Беленюк на Говерле, Усик на футболе: лучшие инстафото недели
15 марта
20:37
Украинские спортсмены могут выступать в России, но за свой счет
14 марта
15:30
По кому ударит бойкот? Какие соревнования в России пропустят наши спортсмены
14:01
Почему бойкот Украиной соревнований в России – это правильно
14:00
Почему бойкот Украиной соревнований в России – это ошибка
10 марта
10:00
Новый имидж Усика и поцелуй от Свитолиной: лучшие инстафото недели
2 марта
16:56
Пояса Усика и первый трофей Зинченко: лучшие инстафото недели
27 февраля
13:20
Россия лишится права проводить международные спортивные соревнования – СМИ
24 февраля
09:00
Джошуа на отдыхе и Свитолина на шопинге: лучшие инстафото недели
16 февраля
20:05
Обнаженный Неймар и растяжка Ризатдиновой: лучшие инстафото недели
Архив новостей
Загрузка...