Вольная борьба. Квятковская: "Выходя на ковер, забываю о травме"

Одной из главных героинь чемпионата Украины в Днепропетровске стала уроженка Калуша Марьяна Квятковская. Чемпионка Европы-2008 впервые в своей карьере стала чемпионкой Украины в весе до 63 кг.
0
20 июля '10 21:01
Марьяна Квятковская, gazeta.ua
Марьяна Квятковская, gazeta.ua
- Першу сутичку боролась з донеччанкою Марією Куліковою - виграла на туше, - каже 22-річна борчиня Галичині спортивній. - Другу провела з львівською дівчинкою Роксоланою Хемич. Також виграла на туше. І в півфіналі вийшла на Юлію Остапчук.

- Фавориткою у вашій парі вважалася учасниця пекінської Олімпіади Остапчук.


- Тренер Ігор Дух мене добре налаштував. Сказав вийти, зібратись з думками і добре відборотись. Головне, не переживати. Вийшла, пройшло секунд тридцять і я зробила свій коронний прийом - кидок через бедро. І поклала суперницю на туше.

- Готувала цей прийом чи він вийшов спонтанно?

- Готувала. Взагалі я зі всіма так борюсь. Цей кидок мені подобається.

- Остапчук знала про твій коронний прийом?


- Звичайно. Я багато-кому його робила, на багатьох змаганнях. Напевно, добре підготувала цей прийом, тому і зробила.

- Як спеціалісти сприйняли твою перемогу над Остапчук?

- Зі старшим тренером ще не розмовляла. А мій особистий тренер Ігор Григорович Дух задоволений моєю перемогою. Він приділяє мені багато часу, я наполегливо тренуюсь. Він психологічно був готовий до того, що я переможу.

- Як склалась фінальна сутичка з донеччанкою Ганною Федоровою?

- Я розуміла, що виграю в неї. Але фінал є фінал. Він все рівно напружений. Боїшся якийсь зайвий рух зробити, щоб нічого не програти. Я виграла два періоди по 1:0 і не особливо намагалась збільшити перевагу, просто утримувала переможний рахунок.

- У Дніпропетровську ти боролась в наколіннику.

- Я його, напевно, доки буду боротись, доти не зніму. Були травми коліна, операції... Коліно постійно мене мучить, є дискомфорт. Але коли виходжу на килим - забуваю про травму. Знеболюючими не користуюсь. На тренуванні розігріваю коліно - коли воно розігріте, менше його відчуваєш. А на змаганнях одягаю наколінник і виходжу на килим з думками, що все буде добре.

- Ця перемога забезпечила тобі путівку на чемпіонат світу?


- Я сподіваюсь.

- До чемпіонату світу будуть якісь серйозні змагання?

- Можливо, ми поїдемо на турнір до Польщі. Більше нічого не передбачається, тільки навчально-тренувальні збори.
iSport.ua Другие ММА
Загрузка...