Футзал. Харьковские победы

2011 г., 26 сентября, 20:38
Харківський Моноліт здобув перші очки у цьому сезоні. Підопічні Віталія Чернишова на виїзді мінімально здолали луганський ЛТК 1:0. Єдиний гол на 23-ій хвилині забив Аветісян. Луганчани мали всі шанси здобути принаймні нічию, але не змогли реалізувати бодай один момент біля воріт гостей. Не забив Моноліт і з пенальті. Капітан луганської команди Рось із шестиметрової позначки влучив у перекладину.

ЛТК (Луганськ) - Моноліт (Харків) - 0:1 (0:0)
Гол: Аветісян (23).
Нереалізований пенальті: Рось (25, перекладина).
Найкращі гравці: Василь Сухомлинов – Олександр Мінаєв.

Інша харківська команда Локомотив також здобула першу перемогу. Але підопічні Євгена Ривкіна здобули першу домашню звитягу, адже попередні поєдинки проводили на виїзді. "Залізничники" у першому домашньому матчі перемогли Кардинал 5:1. У першому таймі Дмитро Клочко відкрив рахунок і цей гол виявився єдиним у першій двадцятихвилинці. Після відпочинку господарі довели свою перевагу, але тільки через те, що Кардинал пішов у ва-банк. Кілька разів кіпер гостей підключався до атак і був за це покараний. Так другий гол Клочко забив головою ледь не з центра майданчика. Згодом Кисельов також забив у порожні ворота. Наприкінці поєдинку команди ще обмінялись голами.

Локомотив (Харків) - Кардинал-Рівне – 5:1 (1:0)
Голи: Д.Клочко (12, 26), Кисельов (34), Д.Сорокін (35), Федорченко (37) – Дєнюжкін (35, з пен.).
Найкращі гравці: Дмитро Клочко – Віталій Дєнюжкін.

7. ЛТК (Луганськ)    4    0    0    4    3-17    0

Бомбардири: Максим Павленко (Енергія) – 6, Сержао (Ураган) – 4, Дмитро Сільченко (Єнакієвець), Дмитро Клочко, Дмитро Федорченко (обидва – Локомотив) – по 3.

Наступні матчі: 5 тур: 8 жовтня – Локомотив - Єнакієвець, Ураган - Енергія, Кардинал-Рівне – Моноліт.