Клівленд вирвав у Орландо останню путівку до другого раунду

У єдиній на весь перший раунд сьомій грі найсильнішою виявилася команда Джей Бі Бікерстаффа.
5 травня, 23:02
Донован Мітчелл та Джейлен Саггс / Getty Images

Увечері неділі, 5 травня, відбувся сьомий матч серії першого раунду плей-оф НБА Східної конференції, в якому зійшлися Клівленд та Орландо.

За підсумками першої половини поєдинку до виходу в другий раунд ближче були Меджик: за 4 хвилини до кінця другої чверті вони мали перевагу +18, а в їхньому складі помітно виділявся Паоло Банкеро, який набрав на той момент 24 очки і 8 підбирань.

Однак вирішальною виявилася третя чверть, у якій Кавальєрс знищили свого опонента 33:15. Під час заключної 12-хвилинки гості спробували повернутися в гру, але в них нічого не вийшло.

Клівленд Кавальєрс завоювали перемогу та місце у другому раунді плей-оф, де на них чекає протистояння з Бостоном Святослава Михайлюка.

Найрезультативнішим гравцем матчу став зірковий захисник Кавс Донован Мітчелл, який набрав 39 очок, 9 підбирань і 5 передач за 45 хвилин на паркеті.

Клівленд - Орландо 106:94 (18:24, 25:29, 33:15, 30:26)

Клівленд: Мітчелл (39 + 9 підбирань), Струс (13), Гарленд (12 + 3 перехоплення), Моблі (11 + 16 підбирань + 5 блок-шотів), Окоро (8) - старт; ЛеВерт (15), Меррілл (8), М-с Морріс (0), Ньянг (0), Томпсон (0).

Орландо: Банкеро (38 + 16 підбирань + 3 перехоплення), Картер (13 + 7 підбирань + 3 перехоплення), Саггс (10 + 9 підбирань), Ф. Вагнер (6 + 6 підбирань + 6 передач), Гарріс (6) - старт; Ентоні (8), Фульц (8), М. Вагнер (3), Айзек (2), Інглз (0).

Клівленд виграв серію 4-3

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами всіх матчів плей-оф НБА.