Олександрія - Рух 2:2: огляд матчу і результат гри 04.05.2024

Дубль Михайленка не допоміг "містянам" перервати безвиграшну серію, яка досягла семи матчів.
4 травня, 14:55
Олександрія та Рух зіграли внічию / УПЛ

У суботу, 4 травня, Олександрія приймала на своєму полі Рух у рамках 27-го туру української Прем'єр-ліги.

Підопічні Руслана Ротаня знову не зуміли завершити свою безвиграшну серію в чемпіонаті, яка складає вже сім матчів, та завершили поєдинок із львів'янами внічию 2:2.

Олександрія відкрила рахунок завдяки швидкому голу. Уже на четвертій хвилині Кирило Ковалець пасом п'ятою вивів віч-на-віч Миколу Михайленка, який успішно перекинув голкіпера. Утім, Рух відігрався в середині першого тайму завдяки голу Євгена Пастуха, який реалізував по суті єдиний момент своєї команди в першій половині зустрічі.

Цей результат протримався практично до кінця матчу, а на 80-й хвилині господарі поля знову вийшли вперед - Михайленко оформив дубль, замкнувши головою навіс у штрафний майданчик від Безерри. Проте цього разу гості зуміли одразу ж вирівняти ситуацію зусиллями Богдана Слюбика, який встановив остаточний рахунок.

Наразі Олександрія з 27 очками посідає 12-те місце у турнірній таблиці УПЛ. Рух іде на п'ятій позиції, набравши 45 балів.