Рома - Ювентус 1:1: огляд матчу та результат гри 05.05.2024

Гра щавершилася результатом, який порадує суперників цих команд.
5 травня, 23:40
Рома - Ювентус / Getty Images

У неділю, 5 травня, у Римі на Стадіо Олімпіко відбувся центральний матч 35-го туру італійської Серії А, в якому Ювентус завітав у гості до Роми.

У першому таймі "вовки" на правах господарів поля заволоділи м'ячем і створили більше небезпечних моментів, один із яких завершився взяттям воріт у виконанні Ромелу Лукаку, який успішно зіграв на добиванні.

Проте ще до перерви "стара синьйора" зуміла відігратися, коли Глейсон Бремер ударом головою замкнув подачу Федеріко К'єзи.

Після перерви гра вирівнялася, але, на жаль, цього дня команди не тішили своєю точністю - більшість їхніх ударів летіла повз ворота. Тож матч завершився нічийним результатом 1:1.

Ювентус не зумів скористатися осічкою Мілана, який втратив очки у грі з Дженоа. Рома, у свою чергу, подарувала Аталанті можливість вийти на четверте місце, якщо "богиня" обіграє 6 травня Салернітану.