Прометей у результативному матчі вимучив перемогу над Цедевітою-Олімпією

Команди показали надрезультативну гру.
2023 г., 27 грудня, 20:48
Прометей / БК Прометей

У середу, 27 грудня, український баскетбольний клуб "Прометей" провів матч у рамках Єврокубка. Суперником нашої команди був представник Словенії Цедевіта-Олімпія, яка ще жодного разу не перемагала.

У першій чверті аутсайдер зумів здивувати нашу команду (24:30), проте вже за підсумком першої половини Прометей вів у рахунку - 60:55.

Третя чверть завершилася перемогою Цедавіти, яка дала їм шанс на тріумф. Однак український колектив, хоч і програвав у моменті на заключних хвилинах, зумів вирвати підсумкову перемогу - 105:100.

Прометей - Цедевіта-Олімпія 105:100 (24:30, 36:25, 18:22, 27:23)

У турнірній таблиці групи Прометей посідає проміжне шосте місце, маючи на своєму рахунку сім перемог і шість поразок.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Прометей