Прометей зазнав поразки від Вулвз у рамках Єврокубку

Український клуб за шість ігор здобув лише дві перемоги.
2023 г., 8 листопада, 20:51
Вулвз - Прометей / fbu.ua

У середу, 8 листопада, у рамках шостого туру Єврокубка Вулвз зустрічався з Прометеєм.

Обидві команди вели досить рівну гру в першій чверті, про що і говорить рахунок 24:24, а вже в другій десятихвилинці український колектив зміг вийти вперед на одне очко.

Далі у Прометея розпочалася "чорна смуга", яку гравці не змогли перервати. У двох наступних чвертях гості поступилися, що означало чергову поразку. Підсумковий рахунок – 85:71.

Зазначимо, за шість зіграних турів український клуб зумів здобути лише дві перемоги. У наступному матчі Прометей зустрінеться з Хапоелем із Тель-Авіва.

Вулвз - Прометей 85:71 (24:24, 16:17, 28:16, 17:14)

Вулвз: Юскевичус, Земайтіс, Загарс, Каріняускас, Берука, Сулаймон, Мековулу, Жукаускас, Мініотас, Тюрмен, Козіс, Тейлор, Гагич.

Прометей: Рід, Кін, Марч, Санон, Сидоров, Агада, Ткаченко, Келлі, Бобров, Войналович, Липовий, Балвін, Одіас, Петров.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Прометей