"Я хочу вийти та грати": Батлер не знає, коли зможе повернутися на майданчик

Судячи з усього, фанати побачать Джимбо на паркеті лише наступного сезону.
28 квітня, 12:03
Джиммі Батлер / Getty Images

Минулої ночі в рамках першого раунду плей-оф НБА відбувся третій матч серії між Маямі та Бостоном, який завершився перемогою Селтікс із рахунком 104:84.

Під час тайм-ауту в першій чверті на зв'язок вийшов форвард Хіт Джиммі Батлер, який змушений пропускати всю серію через важке розтягнення медіальної колатеральної зв'язки коліна.

Джімбо зізнався, що дуже хоче вийти на майданчик та допомогти своїй команді, але він не має можливості це зробити.

"Я не знаю термінів повернення, але ми працюємо над цим. Я хочу грати, я хочу туди вийти. Мені хочеться цього", - цитує Батлера офіційний сайт НБА.

Нагадаємо, що Джиммі Батлер травмував коліно у матчі плей-ін проти Філадельфії (104:105). Без нього команда зуміла пройти Чикаго (112:91) і взяти один матч із трьох у серії з Бостоном.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Маямі Хіт Джиммі Батлер