Плей-оф НБА: Брансон із пошкодженням ноги привів Нью-Йорк до другої перемоги над Індіаною

Представляємо вашій увазі результат та огляд минулого баскетбольного поєдинку.
9 травня, 08:10
Джейлен Брансон та Ендрю Нембхард / Getty Images

У ніч проти четверга, 9 травня, в рамках другого раунду плей-оф НБА Східної конференції пройшов другий матч серії між Нью-Йорком та Індіаною.

Лідер Нікс Джейлен Брансон повністю пропустив другу чверть через пошкодження стопи. Без нього Нью-Йорк програв другу 12-хвилинку 27:37.

Проте захисник повернувся на паркет після великої перерви, набрав 24 із 29 своїх очок та допоміг своїй команді здобути перемогу з рахунком 130:121. Він став найрезультативнішим гравцем у складі колективу Тома Тібодо, за що фанати нагородили його чантами: "MVP, MVP".

Брансону допомогли його друзі з Вілланови: Донте ДіВінченцо набрав 28 очок, а Джош Гарт оформив дабл-дабл з 19 очок і 15 підбирань, додавши до цього 7 передач.

У складі Пейсерс знову виділився Тайріз Галібертон, на рахунку якого 34 очки, 6 підбирань і 9 передач.

Нью-Йорк - Індіана 130:121 (36:36, 27:37, 36:18, 31:30)

Нью-Йорк: Брансон (29 + 3 перехоплення), Анунобі (28), ДиВинченцо (28 + 6 підбирань), Гарт (19 + 15 підбирань + 7 передач + 5 втрат), Гартенштайн (14 + 12 підбирань + 8 передач) - старт; Ачіува (8), Макбрайд (4), Беркс (0).

Індіана: Галібертон (34 + 6 підбирань + 9 передач + 3 перехоплення), Нембхард (15), Сіакам (14 + 9 підбирань), Несміт (6), Тернер (6 + 7 підбирань) - старт; Топпін (20), Шеппард (11), МакКоннелл (10 + 12 передач), Джексон (5).

Нікс перемагають у серії 2-0

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами всіх матчів плей-оф НБА.