Лас-Пальмас - Жирона 0:2: огляд матчу і результат гри 27.04.2024

Українець не реалізував одинадцятиметровий удар, але потім виправився та допоміг здобути перемогу.
27 квітня, 17:05
Жирона обіграла Лас-Пальмас / twitter.com/GironaFC

У суботу, 27 квітня, Жирона зустрічалася на виїзді з Лас-Пальмасом у рамках 33-го туру чемпіонату Іспанії.

Долю поєдинку визначили епізоди з одинадцятиметровими ударами, а переможцем із протистояння вийшла каталонська команда, обігравши суперника з рахунком 2:0.

Першими можливість відкрити рахунок із пенальті отримали господарі поля вже на восьмій хвилині, але Пауло Гассаніга впорався з ударом Сандро Раміреса.

У середині тайму право на одинадцятиметровий удар отримали гості за порушення правил проти Еріка Гарсії під час подачі з кутового, а виконати його взявся Артем Довбик. Проте український нападник уперше у складі Жирони не зумів переграти з "позначки" голкіпера, пробивши низом у лівий кут, де й опинився воротар. Все ж першим на добиванні був Давід Лопес і вивів каталонську команду вперед.

Утім, у другій половині зустрічі Довбик отримав можливість реабілітуватися, коли каталонці знову заробили пенальті. Цього разу українець сильно пробив уже у правий кут - голкіпер Альваро Вальєс знову вгадав напрямок, але не зміг завадити взяттю воріт.

Джерело: twitter.com/GironaFC

Також у цьому матчі Довбик заробив жовту картку та був замінений на 70-й хвилині. Одночасно на поле вийшов український вінгер Віктор Циганков, який повернувся в гру після травми, пропустивши два попередні поєдинки.

Після цієї перемоги Жирона, набравши 71 бал, піднялася на другий рядок у турнірній таблиці Ла Ліги. Барселона йде третьою, відстаючи на один пункт, але маючи матч у запасі. Лас-Пальмас з 37 очками займає 13-й рядок.