ПСЖ міг достроково стати чемпіоном Франції, але не впорався з аутсайдером

Гавр не пустив парижан до чергового титулу.
28 квітня, 00:44
ПСЖ / Getty Images

У суботу, 27 квітня, ПСЖ міг оформити дострокове чемпіонство в матчі з Гавром у 31-му турі Ліги 1.

У перші 10 хвилин Дембеле міг відкривати рахунок, але жодного разу не влучив у ворота, а ось гості влучили, і вже на 19-й хвилині несподівано повели в рахунку. Але не надовго, вже через 10 хвилин Барколя зрівняв рахунок.

Гавр не здався і знову вийшов уперед і знову забив. На перерву команди йшли за переваги гостей. У другому таймі Енріке випустив Мбаппе, щоб виправити ситуацію, але щось пішло не за планом, і вже на 61-й хвилині парижани летіли 1:3.

Незабаром Хакімі з Рамушем розіграли чудову комбінацію і відіграли один м'яч. Гавр був близький до сенсації, але на 90+5 хвилині Рамуш все ж забив третій гол ПСЖ і звів матч внічию.

Статистика матчу ПСЖ - Гавр 15-го туру чемпіонату Франції

ПСЖ - Гавр 3:3
Голи: Барколя, 29, Хакімі, 78, Рамуш, 90+5 - Опері, 19, Айю, 38, Туре (пенальті), 61

Очікувані голи (xG): 2.97 - 1.04
Володіння м'ячем: 77% - 23%
Удари: 17 - 6
Удари в площину: 4 - 4
Кутові: 11 - 2
Фоли: 10 - 8
Атаки: 176 - 60