Реал страждав, але забив Баварії після феноменального асисту Крооса

Мадридці знову продемонстрували своє вміння забивати тоді, коли суперник володіє ініціативою.
30 квітня, 23:13
Тоні Кроос / Getty Images

В рамках півфіналу ЛЧ Баварія на власному полі приймає Реал.

В першому таймі, особливо на початку, мюнхенці активно насідали на ворота Андрія Луніна, але у підсумку, самі пропустили.

"Вершкові" розігрували м'яч на своїй половині поля, після чого м'яч в центрі поля отримав Тоні Кроос, обігрався з Лукасом Васкесом, пройшов декілька метрів та помітив те, як Вінісіус відкривається за спиною Кім Мін-Дже і віддав на нього геніальний пас в розріз.

Завдяки цьому Реал відкрив рахунок. На момент написання новини рахунок у матчі 1:1, йде другий тайм.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Баварія Реал