Торіно - Мілан 3:1: огляд матчу та результат гри 18.05.2024

Гравці міланського клубу вже чекають, коли вони зможуть вирушити у відпустку.
18 травня, 23:43
Торіно - Мілан / Getty Images

У суботу, 18 травня, у Турині відбувся матч 37-го туру італійської Серії А, у якому Торіно приймав Мілан.

Враховуючи те, що для "россонері" ця гра вже нічого не означала, головний тренер команди Стефано Піолі вирішив провести ротацію.

І, судячи з усього, думками гравці вже перебувають у відпустці. Адже на перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь господарів поля. У середині першого тайму голом відзначився Дуван Сапат, після чого Іван Ілич подвоїв перевагу "биків".

На старті другої половини зустрічі екс-гравець Мілана Рікардо Родрігес відправив у ворота своєї колишньої команди третій м'яч. Незабаром Ісмаель Беннасер відіграв один м'яч, реалізувавши пенальті.

Мілан програв і вже чекає, коли закінчиться сезон, а Торіно за рахунок перемоги зберігає шанси потрапити до Ліги конференцій. У колективу Івана Юрича 53 очки та відставання в один бал від Фіорентини за тур до фінішу. Проте "фіалки" зіграли на один матч менше.