ФФУ ответила на заявления Стороженко

ФФУ оперативно отреагировала на обвинения в свой адрес со стороны вице-президента этой же организации.
0
14 января '11 20:21
ФФУ ответила на заявления Стороженко
ФФУ ответила на заявления Стороженко
Сегодня Сергей Стороженко созвал специальную пресс-конференцию, которая была посвящена очередной оде на тему "Суркиса в отставку".

Нашла чем ответить и ФФУ, которая опубликовала на своем сайте следующее заявление:

"У п’ятницю, 14 січня, громадянин Стороженко С.М. провів прес-конференцію, на якій розповсюдив інформацію про своє особисте бачення ситуації навколо ХII Конгресу ФФУ.

Федерація футболу України не уповноважувала жодного з віце-президентів на оприлюднення будь-яких офіційних коментарів стосовно позиції її колективних членів чи Виконкому національної асоціації щодо ідеї скликання позачергового Конгресу ФФУ.

Робоча група, створена Адміністрацією ФФУ, продовжує вивчати надіслані від колективних членів документи, у тому числі 21 первинний протокол про недоцільність проведення позачергового Конгресу для підготовки предметного розгляду цього питання на засіданні Виконкому у строки, встановлені статутом організації.

Процес аналізу всіх без винятку протоколів уповноважених зборів колективних членів, які було представлено до ФФУ станом на 14 січня, у відповідності до статутних вимог відбувається під пильним моніторингом ФІФА-УЄФА.

Прес-служба ФФУ додатково інформуватиме про дату проведення зазначеного Виконкому федерації футболу".
iSport.ua Футбол Украина
Загрузка...