"Уколы" в сторону Суркиса и Ахметова стоили Леоненко работы

Виктор Леоненко больше не является экспертом программы ПроФутбол.
0
15 июля '13 17:18
Виктор Леоненко, sport-xl.net
Виктор Леоненко, sport-xl.net
Вчерашний выпуск программы ПроФутбол, которая выходит на канале 2+2, вызвал бурю негодования у болельщиков киевского Динамо и, особенно, донецкого Шахтера, на что быстро отреагировало Управление Спортивных проектов 1+1 Медиа – сотрудничество с Виктором Леоненко было прекращено. Вынесли замечание и ведущему программы - Игорю Цыганыку.

"Редакція програми «Профутбол»  приносить свої вибачення за висловлювання експерта нашої програми Віктора Леоненка та  поведінку в цій програмі нашого ведучого Ігора Циганика щодо клубу «Шахтар».  Ми не поділяємо думки висловленої нашим експертом  Віктором Леоненко. Також ми вважаємо образливими слова Віктора Леоненка на адресу президента клубу ФК «Динамо» Ігоря Суркіса і просимо вибачення за це.

Програма «Профутбол» сповідує принципи чесності і неупередженості. Ми апелюємо фактами, а не емоціями і чутками. Заяви, зроблені в нашому ефірі, йдуть в розріз з цими принципами. На сьогодні програма «Профутбол» призупиняє співпрацю з футбольним експертом Віктором Леоненком.

З повагою і щирими вибаченнями до президентів ФК «Шахтар» і ФК «Динамо», до гравців і вболівальників обох клубів"
, - гласит открытое письмо в адрес Игоря Суркиса и Рината Ахметова, подписанное руководителем Управления Спортивных проектов 1+1 Медиа Степаном Щербачевым.iSport.ua Футбол Украина
Загрузка...