Официально: ХК Львы временно приостанавливает участие в ПХЛ

Львовский клуб сделал официальное заявление.
0
25 декабря '12 18:34
Официально: ХК Львы временно приостанавливает участие в ПХЛ
Официально: ХК Львы временно приостанавливает участие в ПХЛ
Вчера iSport.ua уже публиковал информацию о ситуации, сложившейся в стане ХК Львы. Сегодня же в редакцию сайта пришло письмо с официальным заявлением клуба и информацией о временном прекращении участия команды в регулярном чемпионате ПХЛ.

Ниже приводится оригинальный текст письма без изменений:

«Хокейний клуб «Леви» тимчасово призупиняє участь в ПХЛ. Приводом для цього стала незрозуміла ситуація, що склалася у Професійній хокейній лізі, зокрема - невиправдана пауза у чемпіонаті, яка спровокувала напруження у колективі команди «Левів».

Зі свого боку хокейний клуб «Леви» намагався максимально послідовно виконувати усі вимоги ПХЛ. На сьогодні, клубом погашено заборгованість перед ПХЛ. Окрім того, на льодовій арені у місті Новояворівськ було здійснено низку вдосконалень відповідно до вимог чемпіонату – встановлено систему відеогол, проводяться інтернет-трансляції усіх домашніх матчів.

На цей час, команді було виплачено заробітну платню за грудень. А до керівництва клубу було запрошено відомого тренера Олександра Руммо. У результаті, хокейний клуб був налаштований на серйозну боротьбу за призові місця.

Однак, у зв’язку з невизначеністю подальших планів ПХЛ, порушенням регламенту чемпіонату, було прийнято рішення розпустити гравців на канікули.

Хокейний клуб «Леви» приносить свої вибачення усім прихильникам та вболівальникам.

Дякуємо за Вашу віддану підтримку!»

iSport.ua Хоккей Украина
Загрузка...