Янніс травмував ногу у матчі проти Бостона

У найгіршому випадку у гравця можуть діагностувати розрив ахіллового сухожилля.
10 квітня, 09:40
Танасіс, Янніс та Брук Лопес / Getty Images

Минулої ночі в рамках регулярного сезону НБА Мілуокі на своєму майданчику обіграл Бостон із рахунком 104:91.

Однак ця перемога могла коштувати колективу Дока Ріверса своєї головної зірки в особі Янніса Адетокумбо.

Як повідомляє ESPN, під час третьої чверті Грік Фрік травмував лівий литковий м'яз, через що він не зміг продовжити зустріч.

Адетокумбо впав на паркет без контакту, схопившись за ліву ногу. Він залишався лежати, поки Бакс не взяли тайм-аут, а його товариші по команді допомогли віднести його з майданчика і довести до роздягальні.

Після матчу Ріверс заявив, що Адетокунбо пройде МРТ гомілки, а також йому доведеться перевірити ахілове сухожилля.

Янніс встиг провести у грі 28 хвилин, за які набрав 15 очок, 8 підбирань та 7 передач, реалізувавши 7 з 11 кидків з гри.