Барселона - ПСЖ 1:4: огляд матчу і результат гри 16.04.2024

Паризький клуб відігрався у матчі-відповіді з каталонцями і вийшов у півфінал турніру.
17 квітня, 00:05
ПСЖ розгромив Барселону / Getty Images

У вівторок, 16 квітня, Барселона приймала ПСЖ у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Після перемоги 3:2 у першому поєдинку каталонці вели у рахунку в другій зустрічі, але після вилучення все пішло не так і завершилося розгромом 1:4.

Барселоні вдалося відкрити рахунок на 12-й хвилині, коли простріл у штрафний майданчик від Ламіна Ямала замкнув автор дубля в першому поєдинку Рафінья.

Джерело: Getty Images

Проте плани каталонців зруйнував захисник Рональд Араухо, який після півгодини гри заробив пряму червону картку за фол останньої надії.

Скористатися чисельною перевагою ПСЖ зумів ще до перерви, а результативний удар собі в актив записав колишній гравець Барселони Усман Дембеле.

У другому таймі вирівняти ситуацію у двоматчевому протистоянні вдалося Вітіньї, який на 54-й хвилині дальнім ударом з-за меж штрафного майданчика вразив нижній кут воріт.

А вже невдовзі Кіліан Мбаппе вивів парижан уперед у боротьбі за вихід у півфінал, реалізувавши пенальті. Каталонці навіть у меншості намагалися виправити ситуацію, проте свої моменти не реалізували, а Мбаппе на 89-й хвилині поставив крапку у матчі, оформивши розгром суперника.

У півфіналі Ліги чемпіонів ПСЖ зустрінеться з дортмундською Боруссією, яка за сумою двох матчів здолала Атлетіко (1:2, 4:2).

Варто зазначити щ ці команди вже зустрічалися в поточному розіграші єврокубку. На груповому етапі турніру в Парижі господарі здобули перемогу з рахунком 2:0, а в Дортмунді суперники розійшлися миром 1:1.