ПСЖ - Боруссія Д 0:1: огляд матчу та результат гри 07.05.2024

"Джмелям" залишилося зробити останній крок до своєї мрії.
7 травня, 23:59
Боруссія Дортмунд / Getty Images

У вівторок, 7 травня, в Парижі на Парк де Пренс в рамках матчу-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів зійшлися ПСЖ і дортмундська Боруссія.

Плани обох команд на цю гру були дуже зрозумілі, що вболівальники врешті-решт побачили на полі: французи забрали м'яч під свій контроль, а німці відбивалися, граючи більше на контратаках.

У перші 45 хвилин ігрового часу обидві сторони були досить активними, але до взяття воріт справа так і не дійшла.

Це непорозуміння виправив наддосвідчений Матс Хуммельс. На старті другого тайму Юліан Брандт виконав навіс із кутового, який центрбек дуже успішно замкнув ударом головою.

Джерело: Getty Images

Підопічні Едіна Терзіча своє завдання виконали, а от парижани почали штурмувати ворота Грегора Кобеля. Щоразу гравці ПСЖ завдавали ударів, деякі з яких влучали в каркас воріт. А ось з влучаннями у площину були серйозні проблеми.

В останні десять хвилин основного часу гравці Боруссії практично забули про атаки, їх хвилювало лише збереження власних воріт. І зі своїм завданням вони впоралися!

ПСЖ так і не зміг не те, щоб зрівняти рахунок у протистоянні, а й зрівняти рахунок у матчі. У підсумку дортмундський клуб знову обіграв свого опонента з рахунком 1:0 і вийшов у фінал, де зустрінеться з переможцем пари Реал - Баварія.