"Танк - головний герой": Валенсія відреагувала на успішну гру Яремчука за збірну України

Клуб українського нападаючого оцінив його внесок у перемогу над Боснією і Герцеговиною.
22 березня, 10:32
Роман Яремчук / Getty Images

Валенсія не залишилася осторонь успішної гри свого нападаючого Романа Яремчука за збірну України у півфінальному матчі плей-офф відбору на Євро-2024 проти Боснії і Герцеговини.

Іспанський клуб привітав форварда, який у цьому поєдинку відзначився голом і асистом та допоміг "синьо-жовтим" здобути вольову перемогу з рахунком 2:1.

"Яремчук вийшов на поле на 81-й хвилині. На 85-й хвилині він забив, зрівнявши рахунок. На 88-й хвилині він зробив результативну передачу на переможний гол.

"Танк" - головний герой перемоги України та виходу у фінал плей-офф відбору до Євро-2024. Вітаємо, Романе", - написала пресслужба "кажанів".

Нагадаємо, на ISPORT доступно відео голів та огляд матчу Боснія і Герцеговина - Україна (1:2).