Брентфорд - Вулвергемптон 1:4 огляд матчу і результат гри 27.12.2023

"Бджоли" втратили очки в матчі, в якому вважалися фаворитами.
2023 г., 27 грудня, 23:32
Брентфорд програв Вулверхемптону / Getty Images

Брентфорд на своєму полі поступився Вулвергемптону (1:3) у рамках 19-го туру чемпіонату Англії.

Уже на перших хвилин гості шокували суперника, забивши двічі. Авторами голів стали Леміна і Хван Хі Чхан.

Буквально за кілька хвилин Брентфорд скоротив відставання - Вісса реалізував свій момент.

До кінця першого тайму Вулвергемптон забив третій. Хван Хі Чхан оформив дубль.

У другому таймі гості довели рахунок до розгромного. Белльгард відправив четвертий м'яч у ворота Брентфорда.

Український півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк провів на полі перший тайм, а в перерві був замінений.

У турнірній таблиці чемпіонату Англії Брентфорд посідає 14-ту сходинку з 19 очками, а Вулвергемтон йде 11 з 25 балами. У наступному турі Брентфорд на виїзді зіграє з Крістал Пеласом, а Вулвергемптон з Евертоном.