Евертон - Тоттенгем 2:2: огляд матчу і результат гри 03.02.2024

Дубль Рішарлісона не допоміг "шпорам" взяти три очки у поєдинку з його колишньою командою.
3 лютого, 16:34
Евертон і Тоттенгем зіграли внічию / Getty Images

У суботу, 3 лютого, Евертон у матчі 23-го туру англійської Прем'єр-ліги приймав на своєму полі Тоттенгем.

"Іриски", поступаючись після першого тайму, зуміли уникнути поразки, вирвавши нічию 2:2 у компенсований до поєдинку час.

Гості вийшли вперед уже на четвертій хвилині зустрічі зусиллями Рішарлісона, на що Евертон після півгодини гри відповів результативним ударом Джека Гаррісона. Проте ще до перерви бразилець оформив дубль у протистоянні зі своєю колишньою командою.

Перевага Тоттенгема протрималася до 90+4 хвилини, коли Джарред Брентвейт вирвав для "ірисок" нічию, переправивши головою м'яч у ворота після подачі зі штрафного.

Український захисник Евертона Віталій Миколенко вийшов на гру в старті та провів на полі весь матч.

Наразі Евертон посідає 17-е місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи 19 балів. Тоттенгем із 44 очками йде на четвертій позиції.