Наполі - Дженоа 1:1 огляд матчу та результат гри 17.02.2024

Неаполітанці врятувалися від поразки наприкінці.
17 лютого, 17:59
Наполі - Дженоа / Getty Images

У суботу, 17 лютого, в рамках 25 туру Серії А Наполі приймав Дженоа. Матч завершився внічию із рахунком 1:1.

Перший гол у цій грі забив хавбек "грифонів" Мортен Френдруп. Данець відзначився на 47-й хвилині зустрічі. Наприкінці Сіріл Нгонге врятував свою команду від поразки.

Зазначимо, український хавбек Дженоа Руслан Маліновський вийшов на поле лише на 75-й хвилині гри, не зумівши відзначитись результативними діями.

Таким чином, після 25 турів Серії А Наполі йде на дев'ятому місці з 36-ма балами, а Дженоа посідає 12-е місце, набравши 30 очок.