Дженоа з Маліновським обіграла в більшості Удінезе

Генуезці вперше цього місяця здобули перемогу.
24 лютого, 23:41
Дженоа - Удінезе / Getty Images

У суботу, 24 лютого, в рамках 26 туру Серії А Дженоа приймала Удінезе. Матч завершився перемогою команди господарів із рахунком 2:0.

Генуезці вирішили всі питання щодо переможця в цій грі в першій половині гри. Голи Матео Ретегі та Маттіа Бані дали Дженоа солідну перевагу над суперником.

"Закопало" шанси гостей на камбек вилучення захисника Томаса Крістенсена вже на старті другого тайму. Данець отримав другу жовту картку та залишив поле.

Зазначимо, український хавбек генуезців Руслан Маліновський вийшов на поле лише на 78-й хвилині, не встигнувши відзначитись результативними діями за виділений йому час.