Дженоа - Монца 2:3: огляд матчу та результат гри 09.03.2024

"Грифони" були близькі до камбеку, але пропустили наприкінці.
9 березня, 23:46
Кевін Стротман / Getty Images

У суботу, 9 березня, в рамках 28 туру Серії А Дженоа приймала Монцу. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 3:2.

У першій половині гри Монца домінувала на полі, зумівши забити одразу два голи у перші 18 хвилин гри, поставивши господарів у вкрай складне становище.

Джерело: Getty Images

У другій половині гри Дженоа зуміла відіграти два м'ячі, кинувшись всією командою в атаку, проте це тактичне рішення послабило оборону, що дозволило Монце перемогти.

Зазначимо, український хавбек "грифонів" Руслан Малиновський провів на полі лише 45 хвилин, не відзначившись результативними діями.