Челсі - Лестер 4:2: огляд матчу та результат гри 17.03.2024

Лондонський клуб за участю Михайла Мудрика заслужено пройшов до наступного раунду.
17 березня, 17:06
Челсі / Getty Images

У неділю, 17 березня, у Лондоні на Стемфорд Брідж у рамках чвертьфіналу Кубка Англії зустрілися Челсі та Лестер.

У стартовому складі "пенсіонерів" вийшов Михайло Мудрик. Не можна сказати, що українець провів відверто погану гру, але нічим особливим він не зумів відзначитись.

Під час першого тайму господарі поля зуміли двічі вразити ворота Якуба Столярчика.

На 12-й хвилині рахунок у матчі відкрив Марк Кукурелья. Незабаром Рахім Стерлінг міг подвоїти перевагу своєї команди, проте він не зміг із "позначки" переграти воротаря гостей. Але в доданий до першого тайму час Коул Палмер все ж таки зробив рахунок 2:0 на користь "синіх".

Джерело: Getty Images

Однак на старті другої половини гості повернулися до гри. Спочатку автоголом відзначився Аксель Дісасі, після чого Стефі Мавідіді відновив паритет.

Потім сталося одразу кілька цікавих моментів. Каллум Дойл збив Ніколаса Джексона, який вривався у штрафний майданчки "лис". Спочатку суддя вказав на пенальті, показавши захиснику жовту картку.

Але після поради з VAR арбітр змінив своє рішення: був призначений штрафний, але Дойл побачив перед собою червоне світло.

А через кілька хвилин Маурісіо Почеттіно вирішив поміняти Мудрика, на що свистом відреагували фанати Челсі, які почали скандувати "Ти не знаєш, що ти робиш".

Здавалося, що основний час завершиться внічию, але на 90+2 хвилині Карні Чуквуемека реалізував шикарну передачу п'ятою від Палмера, після чого Ноні Мадуеке видав сольний прохід, який завершився ударом у дальню "дев'ятку".

Таким чином Челсі приєднався до Манчестер Сіті та Ковентрі у півфіналі турніру. Останній учасник цієї стадії визначиться у матчі між Манчестер Юнайтед та Ліверпулем.

Статистика матчу Челсі - Лестер 1/4 фіналу Кубка Англії

Челсі - Лестер 4:2
Голи: Кукурелья, 13, Палмер, 45+1, Чуквуемека, 90+2, Мадуеке, 90+8 - Дісасі, 51 (аг), Мавідіді, 62.

На 26-й хвилині Рахім Стерлінг (Челсі) не реалізував пенальті (воротар).

Очікувані голи (xG): 4,46 - 0,65
Володіння м'ячем: 59% - 41%
Удари: 26 - 5
Удари в площину: 8 - 1
Фоли: 10 - 12

Челсі: Санчес - Гюсто, Дісасі, Чалоба, Кукурелья (Чілвелл, 90+1) - Кайседо, Галлагер, Палмер, Мудрик (Чуквуемека, 78), Стерлінг (Мадуеке, 86) - Джексон.

Лестер: Столярчик - Чоудрі, Фас, Вестергорд, Дойл - Вінкс, Ндіді (Коуді, 78), Фатаву (Акгюн, 64), Дьюсбері-Голл, Мавідіді (Джастін, 75) - Дака.

Попередження: Мавідіді, Коуді.

Вилучення, Дойл, 73 (Лестер, пряма червона картка).