Жирона - Барселона 4:2 відео голів та найкращих моментів матчу Ла Ліги 04.05.2024

Команда Хаві Ернандеса дозволила Реалу стати чемпіоном, програвши у каталонському дербі.
4 травня, 22:41
Артем Довбик / Getty Images

У рамках 34 туру іспанської Ла Ліги Жирона обіграла Барселону з рахунком 4:2.

За перші чотири хвилини вболівальники побачили по голу від кожної команди: спочатку відзначився Андреас Крістенсен, після чого Артем Довбик відновив паритет. Під завісу першого тайму Роебрт Левандовські знову вивів "синьо-гранатових" уперед, реалізувавши пенальті.

Однак після перерви "червоно-білі" тричі відзначились у воротах Марк-Андре тер Штегена: Довбик віддав асист на Порту, який оформив дубль. Іспанський форвард до того ж допоміг забити Мігелю Гутьєрресу.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Жирона - Барселона у тридцять четвертому турі Ла Ліги:

Жирона - Барселона 4:2
Голи: Довбик, 4, Порту, 65, 75, Гутьєррес, 67 - Крістенсен, 3, Левандовські, 45+1 (пен.).

Очікувані голи (xG): 1,99 - 2,51
Володіння м'ячем: 39% - 61%
Удари: 10 - 16
Удари в площину: 7 - 7
Фоли: 11 - 8

Жирона: Гассаніга - Е. Гарсія, Д. Лопес (Порту, 64), Блінд, Гутьєррес - Еррера, А. Гарсія, Мартін - Циганков (Коуту, 64), Довбик, Савіо.

Барселона: тер Штеген - Кунде, Араухо, Кубарсі, Канселу - Роберто (Ромеу, 79), Крістенсен (Педрі, 69), Гюндоган - Ямал (Фелікс, 84), Левандовські (Торрес, 79), Ф. Лопес (Рафінья, 69).

Попередження: Кунде, Араухо, Роберто.