Брюгге - Фіорентина 1:1 результат та огляд матчу Ліги конференцій

Визначено першого фіналіста єврокубкового турніру.
8 травня, 21:42
Фіорентина / Getty Images

У рамках другого матчу півфіналу Ліги конференцій Брюгге приймав Фіорентину. У першій грі італійці вдома обіграли суперника (3:2).

Бельгійський колектив відкрив рахунок у домашній грі на 20-й хвилині, а автором голу став Ванакен.

Фіорентина домінувала на полі весь матч, але зуміла зламати оборону за лічені хвилини до кінця зустрічі.

Бельтран забив пенальті, який був призначений за грубий фол.

Брюгге, який до пропущеного гола завдав лише одного удару в площину, влаштував штурм, але він користі не приніс.

Фіорентина вийшла у фінал Ліги конференцій, в якому зіграє з переможцем пари Олімпіакос - Астон Вілла.

Статистика матчу Брюгге - Фіорентина півфіналу Ліги конференцій

Брюгге - Фіорентина 1:1 (перший матч 2:3)
Голи: Ванакен, 20 - Бельтран, 85 (пен.)

Очікувані голи (xG): 0.72-2.82
Володіння м'ячем: 51% - 49%
Удари: 5-19
Удари в площину: 2-2
Фоли: 12-11

Брюгге: Міньйоле — Одой (Нуса, 86), Мехеле, Ордоньєс — Саббе, Ветлесен (Цінкернагель, 70), Ванакен, Де Кейпер — Скураш (Нільсен, 86), Тьяго, Жутгла.

Фіорентина: Терраччано — Додо, Міленкович, Кварта, Бірагі — Бельтран (Раньєрі, 90), Артур (Дункан, 71), Мандрагора — Гонсалес, Белотті (Нзола, 70), Куаме.

Попередження: Ордоньєс, Тьяго, Ветлесен, Одой, Мехеле — Міленкович, Додо, Нзола

На 90+4-й хвилині був вилучений Деніс Одой (Брюгге) (друге попередження/неспортивна поведінка, не на полі).