Україна U-20 розгромила Італію у стартовому матчі молодіжного ЧС-2022

Українська молодіжка чудово стартувала на світовій першості у Польщі.
2022 г., 12 грудня, 00:56
Італія - Україна / ФХУ

У неділю, 11 грудня, у польському Битомі розпочався молодіжний чемпіонат світу-2022.

У першому турі групового етапу збірна України U-20 не залишила шансів одноліткам з Італії, розгромивши їх із рахунком 4:0.

Перший період команди завершили без голів, а от у другому українська молодіжка зуміла тричі розписатися у воротах суперника: постаралися Богдан Панасенко, Микита Сидоренко та Данило Трахт, який реалізував більшість.

На старті третьої 20-хвилинки Михайло Ковальчук встановив остаточний рахунок поєдинку.

Італія - Україна 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
Голи: Панасенко, 30:23, Сидоренко, 30:55, Трахт, 33:40 (більшість), Ковальчук, 46:31.

За підсумками першого туру команда Олександра Бобкіна посідає перше місце. У наступному турі опонентом нашої збірної стане країна-господарка турніру, Польща. Початок матчу – 17:30 за Києвом.