Ураган - переможець Кубка України з футзалу

Івано-Франківський колектив упевнено розібрався з Aurora.
5 травня, 15:10
Ураган / futsal.com.ua

У неділю, 5 травня, відбувся фінал Кубка України з футзалу, де зустрічалися київська Aurora та івано-франківський Ураган.

Столичний колектив у півфіналі здолав минулорічного чемпіона Кардинал-Рівне, а Ураган розібрався з ХІТом.

Попри те, що "дракони" вважалися фаворитами, рахунок відкрили саме кияни наприкінці першого тайму. Ураган швидко зрівняв одразу зі стартом другого тайму.

В основний час команди забили ще по голу, і в екстра-тайми пішли за результативної нічиєї 2:2.

Наприкінці першого додаткового тайму Шотурма з пенальті вивів Ураган уперед, а наприкінці матчу Савенко поставив крапку в цьому протистоянні. 2:4 - Ураган став чемпіоном Кубка України з футзалу.

Кубок України з футзалу. Фінал

Aurora - Ураган 2:4
Голи: Семенченко, 17, 35 - Корсун, 26, Грицина, 33, Шотурма, 44 (10-м), Савенко, 50