Україна завоювала найбільше нагород на чемпіонаті Європи-2024 з параплавання

Українці стали другим у медальному заліку, поступившись лідеру лише за кількістю золота.
30 квітня, 14:32
Андрій Трусов / Getty Images

Збірна України успішно виступила на чемпіонаті Європи-2024 з параплавання, що проходив на португальській Мадейрі.

У ході змагань українці вибороли 68 медалей - найбільшу кількість серед усіх країн-учасниць. На рахунку української команди 21 золота, 26 срібних та 21 бронзова нагорода.

Із цим результатом збірна України стала другою у підсумковому медальному заліку чемпіонату Європи, дозволивши Італії випередити себе лише за кількістю золотих медалей.

Україну на континентальній першості представляли 45 спортсменів, а найтитулованішим серед них став Андрій Трусов, який завоював сім нагород: п'ять золотих і по одній срібній та бронзовій.

Чемпіонат Європи-2024 з параплавання
Медальний залік, топ-10

1. Італія - 26 золотих + 21 срібна + 16 бронзових (63 медалі)