Чемпіонат Європи з фігурного катання: усі результати українців і переможці турніру

До вашої уваги список переможців і призерів ЧЄ з фігурного катання-2023, а також результати виступу українців на цьому турнірі.
2023 г., 30 січня, 11:50
Кирило Марсак / Skate Ukraine

В Еспоо (Фінляндія) в період з 25 по 29 січня проходив чемпіонат Європи з фігурного катання-2023.

На турнірі спортсмени взяли участь у чотирьох категоріях - чоловіче і жіноче одиночне катання, парне катання і спортивні танці на льоду.

Переможець у кожній категорії став відомий за сумою балів за два виступи - коротку програму (ритм-танець для спортивних танців на льоду) і довільну програму (довільний танець).

Участь у змаганнях узяли й фігуристи з України - Кирило Марсак (чоловіче одиночне катання), Анастасія Гожва (жіноче одиночне катання), Віолета Сєрова/Іван Хобта (парне катання), Марія Пінчук/Микита Погорєлов та Марія Голубцова/Кирило Бєлобров (спортивні танці).

Варто зазначити, що Кирило Марсак замінив Івана Шмуратка, який отримав травму ноги перед стартом турніру.

До вашої уваги результати українців на ЧЄ з фігурного катання, а також призери турніру.

Чоловіче одиночне катання

Коротка програма

Кирило Марсак (Україна) - 17 місце, 70,41 бала - кваліфікувався в довільну програму

3. Лукас Бріцгі (Швейцарія) - 168,75

Переможець і призери в чоловічому одиночному катанні (за сумою балів за дві програми)

1. Адам Сяо Хім Фа (Франція) - 267,77 бала
2. Маттео Ріццо (Італія) - 259,92
3. Лукас Бріцгі (Швейцарія) - 248,01
...
21. Кирило Марсак (Україна) -181,98

Спортивні пари (парне катання)

Віолетта Сєрова/Іван Хобта (Україна) - 10 місце, 47,53 - кваліфікувалися в довільну програму

Ритм-танець

Марія Голубцова/ Кирило Бєлоборов (Україна) - 13 місце, 61,00 - кваліфікувалися в довільний танець

Марія Пінчук/Никита Погорєлов (Україна) - 14 місце, 59,36 - кваліфікувалися в довільний танець

3. Юлія Турккіла/Матіас Верслюйс (Фінляндія) - 120,6

Переможці та призери у спортивних танцях на льоду (за сумою балів за дві програми)

Жіноче одиночне катання

Анастасія Гожва (Україна) - 22 місце, 46,78 - кваліфікувалася в довільну програму