Мультиспортивний Євро-2022: результати українців за 18 серпня

ISPORT розповідає про результати українських спортсменів на мультиспортивному чемпіонаті Європи за 18 серпня.
2022 г., 18 серпня, 23:57
Наталья Кроль / Getty Images

У німецькому місті Мюнхен проходить спеціальний турнір - чемпіонат Європи відразу з кількох видів спорту. Участь у ньому бере велика кількість українських спортсменів.

ISPORT розповідає про результати українців за 18 серпня.

Веслування на байдарках і каное: байдарка-одиначка, 1000 метрів, кваліфікація
Діана Рибак стала шостою у кваліфікації, а тому спробує вийти у фінал через півфінальний заплив.

Веслування на байдарках і каное: каное-одиночка, 1000 метрів, кваліфікація
Павло Алтухов з першої спроби не вийшов у фінал.

Легка атлетика: 3000 м/п, кваліфікація
Наталія Стребкова вийшла у фінал, показавши 15-й результат.

Веслування на байдарках і каное: байдарка-одиначка, 1000 метрів, кваліфікація
Олександр Сиром'ятников наяпрму не вийшов у фінал - пробуватиме через півфінальний заплив.

Парагребля на байдарках та каное: байдарка-одиначка, 200 метрів, кваліфікація
Микола Синюк виграв кваліфікацію, а Володимир Вельгун спробує через півфінал пробитися у заплив за медалі.

Веслування на байдарках і каное: байдарка-двійка, 1000 метрів, кваліфікація
Наталія Докієнко та Діана Танько стали третіми у кваліфікації, що дозволило їм вийти у фінал.

Настільний теніс: одиниці, 1/16 фіналу
Тетяна Біленко вилітає з турніру, програвши спортсменці зі Словаччини.

Легка атлетика: метання списа, кваліфікація
Ганна Гацько не пройшла кваліфікації.

Легка атлетика: 800 метрів, кваліфікація
Наталія Кроль виграла кваліфікацію, а Ольга Ляхова не змогла пробитися до півфіналу.

Пляжний волейбол: 1/16 фіналу
Інна Махно / Ірина Махно вийшли до 1/8 фіналу, обігравши пару зі Словенії.

Веслування на байдарках і каное: каное-одинак, 500 метрів, кваліфікація
Павло Алтухов через півфінал намагатиметься вийти у фінал.

Легка атлетика: біг на 400 м/б, півфінал
Вікторія Ткачук та Анна Рижикова вийшли у фінал, показавши у своїх забігах другий результат.

Веслування на байдарка та каное: байдарка-одиначка, 500 метрів, кваліфікація
Олена Скворцова не змогла одразу потрапити у фінал, тепер виступить у півфіналі.

Настільний теніс, одиниці, 1/16 фіналу
Ганна Гапонова не змогла перемогти свою португальську суперницю, вилетівши з індивідуального турніру.

Веслування на байдарках і каное, каное-двійка, чоловіки, 500 метрів, кваліфікація
Віталій Вергелес та Андрій Рибачок фінішували п'ятими, здобувши путівку до півфіналу, не зумівши пробитися напряму до фіналу.

Веслування на байдарках і каное, байдарка-двійка, жінки, 500 метрів, кваліфікація
Анастасія Горлова та Людмила Куклиновська вийшли до півфіналу турніру, встановивши шостий результат.

Веслування на байдарках і каное, байдарка-двійка, чоловіки, 500 метрів, кваліфікація
Олег Кухарик та Ігор Трунов всього 0,049 з поступилися переможцям запливу, фінішувавши другими - не пробилися напряму до фіналу, але виступлять у півфіналі.

Паравеслування на байдарках і каное, каное-одинак, чоловіки, 200 метрів
Владислав Єпіфанов не залишив шансів опонентам, припливши першим і отримавши право виступити у фіналі.

Спортивна гімнастика, результати першої ротації (паралельні бруси)
Ілля Ковтун – 14.766, Петро Пахнюк – 13.000, Пантелей Колодій – 12.166 (результат не зарахований), Микита Мельников – 13.433 = командний підсумок – 41.199

Маргарита Песоцька обіграла іспанку Марію Ксяо і вийшла до 1/8 фіналу.

Спортивна гімнастика, результати другої ротації (поперечина)
Ілля Ковтун – 12.433, Петро Пахнюк – 13.333, Пантелей Колодій – 12.733, Микита Мельников – 9.533 (результат не зараховано) = командний підсумок – 38.499

Спортивна гімнастика, результати третьої ротації (вільні вправи)
Ілля Ковтун - 14.466, Петро Пахнюк, 12.600, Ігор Радівілов - 12.966, Микита Мельников - 11.766 (результат не зараховано) = командний підсумок - 40.032

Спортивна гімнастика, результати четвертої ротації (кінь)
Ілля Ковтун - 13.366, Петро Пахнюк - 11.733 (результат не зараховано), Пантелей Колодій - 13.1, Микита Мельников - 12.8 = командний підсумок - 39.266

Спортивнаа гімнастика, результати п'ятої ротації (кільця)
Ілля Ковтун - 12.566 (результат не зараховано), Петро Пахнюк - 12.733, Пантелей Колодій - 13.633, Ігор Радівілов - 14.400 = командний підсумок - 40.766

Спортивна гімнастика, результати шостої ротації (опорний стрибок)
Ілля Ковтун - 14.400, Петро Пахнюк - 14.466, Микита Мельников - 13.400 (результат не зараховано), Ігор Радівілов - 14.833 = командний підсумок - 43.699

Спортивна гімнастика, підсумкові результати
Збірна України, будучи претендентами на нагороди, на жаль, завершила виступи на дев'ятому місці, набрав сумарно 243.461 бали.
Однак деякі спортсмени пробилися в окремі фінали: Ілля Ковтун виступить у выльних вправах та на брусах, а Ігор Радівілов - на кільцях та опорному стрибку.

Пляжний волейбол (жінки, 1/8 фіналу)
На жаль, збірна України, яку представляли сестри Інна та Ірина Махно, не зуміли створити сенсацію, програвши збірній Нідерландів - українки гідно боролися з другою парою світу, але нідерландські суперниці виявилися більш майстерними.

Легка атлетика, метання молота (фінал)
Михайло Кохан у першій спробі кинув молот на 78,48 м, що стало його найкращим результатом, але цього не вистачило, щоб потрапити на п'єдестал - лише п'яте місце.

Легка атлетика, стрибки у висоту (фінал)
Андрій Проценко, не зумівши взяти дві висоти, однаково посів третє місце, виборовши бронзову медаль.

Легка атлетика, стрибки у довжину (фінал)
Марина Бех-Романчук зупинилася за крок від медалей, ставши четвертою - до останньої спроби українка йшла третьою, але через заступ і кращий результат конкурентки вона впала на четверте місце.

На ISPORT доступний розклад змагань для українців.