Підручний та Дудченко фінішували у ТОП-25 мас-старту, Самуельсон став чемпіоном світу

Українці не змогли відіграти позиції щодо старту.
2023 г., 19 лютого, 14:28
Себастьян Самуельссон / Getty Images

У неділю, 19 лютого, у німецькому Обергофі в рамках чемпіонату світу з біатлону пройшов чоловічий мас-старт.

На останньому етапі світової першості в Обергофі Україна була представлена ​​двома біатлоністами, Дмитром Підручним (17-й на старті) та Антоном Дудченком (25-й).

На жаль, обидва наші представники видали не найкращу стрільбу, яка не дозволила їм піднятися по підсумковій класифікації. Підручний з чотирма промахами фінішував лише 23-м, а Дудченко залишився на своїй позиції.

Перемогу ж раптово завоював Себастьян Самуельссон. Шведський біатлоніст продемонстрував ідеальну стрільбу та скористався проблемами своїх опонентів. Компанію на подіумі йому склали Мартін Понсілуома та Йоганнес Бьо.

Чемпіонат світу, Обергоф (Німеччина)
Чоловічий мас-старт, 15 км

1. Себастьян Самуельссон (Швеція) - 36:42.8 (0+0+0+0)
2. Мартін Понсілуома (Швеція) +9.6 (0+1+1+0)
3. Йоганнес Бьо (Норвегія) +38.8 (1+1+0+1)
...
23. Дмитро Підручний (Україна) +3:05.7 (0+1+3+0)
25. Антон Дудченко (Україна) +3:10.6 (0+2+1+0)

Нагадаємо, що 19 лютого о 16:15 за київським часом розпочнеться жіночий мас-старт, який, на жаль, пройде без Юлії Джими.