Біатлон: Гекі-Гросс виграла жіночий спринт, Меркушина, Джима і Петренко в топ-20

В італійському Антхольц-Антерсельві відбулися перегони в рамках етапу Кубка світу.
19 січня, 16:10
Лєна Гекі-Гросс / Getty Images

У рамках п'ятого етапу Кубка світу з біатлону в італійському Антхольц-Антерсельві відбувся жіночий індивідуальний спринт.

Лідери місцевої збірної в особі Доротеї Вірер і Лізи Вітоцці досить погано показали себе, фінішувавши на 14-ій і 16-ій позиціях відповідно, а ось швейцарка Лєна Гекі-Гросс уперше в цьому сезоні здобула перемогу на такому рівні, пробігши дистанцію за 36 хвилин і 49 секунд.

У топ-3 також увійшли француженки Жюлія Сімон і Лю Жанмонно, які відстали на 20,2 і 31,4 секунд від переможниці відповідно.

Також варто відзначити досить слабкий виступ Інгрід Тандревольд, яка в загальному заліку йде на першому місці, але в цій гонці не змогла потрапити в топ-10.

Що стосується українок, то Анастасія Меркушина, Юлія Джима та Ірина Петренко змогли потрапити до топ-20, Христина Дмитренко увійшла до очкової зони, а Анна Кривонос провалила гонку.