Анастасія Меркушина посіла сьоме місце у жіночій гонці переслідування на ЧЄ-2024

Одразу кілька українських біатлоністок чудово проявили себе у Словаччині.
27 січня, 16:33
Анастасія Меркушина / Getty Images

У суботу, 27 січня, у словацькому Брезно-Осрбльє відбулася жіноча гонка переслідування чемпіонату Європи з біатлону 2024 року.

На старт від України вийшли одразу сім біатлоністок: Христина Дмитренко, яка виграла "бронзу" у спринті днем ​​раніше, Ірина Петренко (12-а), Анна Кривонос (25-а), Олена Городна (31-а), Анастасія Меркушина (32 -я), Любов Кип'яченкова (36-а) та Олександра Меркушина (39-а).

На жаль, головною проблемою більшості наших спортсменок стала стрільба, у Дмитренко у тому числі, а тому Христині було дуже складно розраховувати на повторення свого успіху. Допустивши шість промахів, вона фінішувала лише 35-ою.

Натомість ідеальну гонку провела Меркушина-старша - на рахунку Анастасії нуль промахів та найкращий час переслідування серед усіх суперниць. Це дозволило їй фінішувати на сьомому місці.

До останнього вогневого рубежу їй складала конкуренцію Петренко. Але, на відміну від Анастасії, Ірина все ж таки допустила свій єдиний промах, через який їй довелося задовольнятися дванадцятим місцем, з якого вона й стартувала.

Добре виступила Городна, яка відіграла вісім позицій при двох промахах, решта ж програли щодо своїх стартових місць.

Перемог у гонці виборола представниця Норвегії Марен Кіркейде. За одинадцять секунд від неї фінішувала ще одна норвежка Емілі-Аахейм Калькенберг. Бронзова медаль дісталася Ошеан Мішлон із Франції.

Чемпіонат Європи з біатлону, Брезно-Осрбльє (Словаччина)