Арсенал - Баварія 2:2 відео голів і найкращих моментів матчу 09.04.2024

До вашої уваги огляд чвертьфінального поєдинку Ліги чемпіонів.
10 квітня, 01:15
Арсенал - Баварія: відео голів і найкращих моментів матчу / Getty Images

У вівторок, 9 квітня, Арсенал приймав на своєму полі Баварію у рамках першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Команди не змогли визначити сильнішого у першій частині протистояння, завершивши поєдинок результативною нічиєю 2:2.

Арсенал повів у рахунку на 12-й хвилині зусиллями Букайо Сака, проте ще в першому таймі Баварія відігралася і вийшла вперед завдяки голам Сержа Гнабрі та Гаррі Кейна, який реалізував пенальті.

Нічийний результат для господарів поля на 76-й хвилині вирвав Леандро Троссар, який вийшов на заміну.

Український захисник "канонірів" Олександр Зінченко розпочав матч на лаві запасних та вийшов на поле після перерви, відігравши весь другий тайм.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Арсенал - Баварія в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів:

Арсенал - Баварія 2:2

Голи: Сака, 12, Троссард, 76 - Гнабрі, 18, Кейн, 32 (пен.)

Арсенал: Рая - Вайт, Саліба, Габріел, Ківьор (Зінченко, 46) - Едегор, Жоржиньйо (Жезус, 67), Райс - Сака, Гаверц (Парті, 86), Мартінеллі (Троссар, 66)

Баварія: Ноєр - Кімміх, Даєр, де Лігт, Девіс - Горецка, Лаймер - Сане (Коман, 66), Мусіала, Гнабрі (Геррейру, 69) - Кейн

Попередження: Парті - Девіс, Кейн.

Джерело: MEGOGO