Олександрія - Чорноморець 1:5: огляд матчу та результат гри 22.09.2023

На нас може чекати чергова тренерська відставка цього сезону.
2023 г., 22 вересня, 21:15
Чорноморець Одеса / УПЛ

У п'ятницю, 22 вересня, на стадіоні Ніка відбувся матч восьмого туру Української Прем'єр-ліги, в якому Олександрія приймала у гостях Чорноморець.

Те, що відбувалося на полі у перші 45 хвилин поєдинку, можна назвати не інакше, як побиттям.

Якби гравці Олександрії відмовилися виходити на другий тайм, вони отримали б технічну поразку 0:3 - і навіть у такому разі рахунок у матчі був би не такий великий.

Але вийшло так, як вийшло, адже вже перші півгодини команда Романа Григорчука закрила всі питання про переможця.

Рахунок у матчі відкрив Віталій Єрмаков, після чого Андрій Штогрін подвоїв перевагу одеситів, а Орест Кузик зробив рахунок розгромним. А до непристойності його довів Богдан Бойчук, що відзначився голом у роздягальню.

Після перерви господарі поля почали діяти активніше, але й гості не припиняли атакувати.

Команді Руслана Ротаня хоч і вдалося забити гол престижу зусиллями Антона Кравченка, але практично одразу Гай Хадіда повернув одеситам перевагу в чотири голи, яка протрималася до самого кінця.

У підсумку Олександрія продовжила свою серію без перемог до шести матчів (3 нічиї, 3 поразки), а Чорноморець отримав другу перемогу поспіль, яка підняла його на друге місце чемпіонату України.

Статистика матчу Олександрія - Чорноморець восьмого туру УПЛ

Олександрія - Чорноморець 1:5
Голи: Кравченко, 73 - Єрмаков, 11, Штогрін, 18, Кузик, 30, Бойчук, 45+2, Хадіда, 77.

Володіння м'ячем: 45% - 55%
Удари: 8 - 15
Удари в площину: 3 - 11
Фоли: 7 - 16
Атаки: 88 - 57

Олександрія: Шевченко - Копіна, Кравченко, Савченко (Шостак, 46), Ернандес - Кулаковський (Андрейчук, 46), Білошевський, Джевані (Альвіна, 70), Сігеєв, Микитишин (Шулянський, 46) - Ковалець (Смирний, 85).

Чорноморець: Варакута - Путря (Ухань, 84), Гучек, Єрмаков, Брагару - Кузик, Васильєв (Салюк, 84), Бельмонте (Хадіда, 73) - Штогрін (Бадібанга, 69), Ієде, Бойчук (Вакула, 73).

Попередження: Сігеєв - Васильев.