Бетіс - Жирона 1:1 відео голів і найкращих моментів матчу 21.12.2023

До вашої уваги огляд поєдинку чемпіонату Іспанії.
2023 г., 21 грудня, 23:18
Довбик забив, проте Жирона зіграла внічию / Getty Images

У четвер, 21 грудня, Жирона в рамках 18-го туру іспанської Ла Ліги провела виїзний матч проти Бетіса.

Український нападник каталонців Артем Довбик у цьому поєдинку забив уже 11-й м'яч у чемпіонаті, проте його команда не змогла втримати перемогу, завершивши зустріч унічию 1:1.

Форвард вивів Жирону вперед на 39-й хвилині матчу ударом із одинадцятиметрової позначки. Українець реалізував пенальті, розвівши м'яч та голкіпера по різних кутах воріт. Бетісу ж вдалося відігратися за дві хвилини до кінця основного часу. Херман Песселья після кутового вдало зіграв на добиванні, розстрілявши ворота гостей.

Довбик у цьому поєдинку перед перервою також заробив дебютну жовту картку у складі Жирони та був замінений на 64-й хвилині зустрічі.

Інший українець каталонської команди Віктор Циганков пропускав матч через травму.