Рим все ж таки дотиснув: Удінезе і Рома дограли зупинений матч

Команди були близькі до нічиєї, але у підопічних Де Россі були свої плани.
25 квітня, 21:37
Удінезе - Рома / Getty Images

У четвер, 25 квітня, в рамках перенесеного матчу Серії А Удінезе зустрічався із Ромою. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:1.

Команди завершили гру на 73-й хвилині за нічийного результату на табло. Пізніше матч було перенесено через непритомність захисника римського клубу Евана Ндіка.

Ця зустріч підходила спокійно до кінця, як раптом на 90+5 хвилині Браян Крістанте відправив м'яч у ворота суперника, чим приніс перемогу "банді" Данієле Де Россі.

Таким чином після 33-х турів Серії А Удінезе посідає 17-е місце в турнірній таблиці з 28-ма балами, а Рома йде на п'ятому рядку, набравши 58 очок.