Шахтар - Рух 2:0: огляд та результат матчу чемпіонату України 19.03.2023

Донецький клуб без проблем здобув чергові три очки.
2023 г., 19 березня, 16:55
ФК Шахтар / shakhtar.com

У неділю, 19 березня, в рамках 18 туру УПЛ Шахтар зустрічався з Рухом. Перемогу в цьому матчі здобув клуб із Донецька з рахунком 2:0.

На 27-й хвилині зустрічі Микола Матвієнко розпечатав ворота суперника, а вже за кілька хвилин Дмитро Крисков подвоїв перевагу своєї команди.

У другій половині зустрічі Рух перехопив ініціативу у матчі, заволодівши м'ячем та організувавши чимало моментів біля воріт донецького клубу, проте матч так і завершився перемогою "кротів".

Після 18-ти турів Шахтар йде на першому місці з 42-ма очками, а Рух займає 14-й рядок, набравши 17 балів.