Олександрія - Зоря 0:2: огляд матчу та результат гри 28.05.2023

Другий учасник головного єврокубку Старого Світу визначиться у останньому турі.
2023 г., 28 травня, 16:59
Олександрія - Зоря / УПЛ

У неділю, 28 травня, на стадіоні Ніка відбувся матч 29-го туру Української Прем'єр-ліги між Олександрією та луганською Зорею.

Ще у першому таймі команда Патріка ван Леувена вирішила всі свої питання, відвантаживши два м'ячі у ворота свого колишнього голкіпера Микити Шевченка.

На 9-й хвилині Назарій Русин класним обвідним ударом у дотик з кута штрафного майданчика відкрив рахунок зустрічі, після чого форвард луганчан виступив у ролі асистента, віддавши гольову передачу на Сергія Булецу.

Джерело: УПЛ

Після перерви господарі поля трохи перехопили ініціативу, але це ні до чого не призвело.

У результаті Олександрія зазнала поразки, яка ставить під загрозу їхнє місце у Лізі конференцій.

А ось Зоря після того, як Шахтар розгромив Дніпро-1, наздогнала дніпрян - в обох клубів по 64 очки за тур до фінішу, проте за рахунок найкращого результату в особистих зустрічах попереду залишається команда Олександра Кучера (3:0, 1:2). До того ж "мужики", як мінімум, гарантували собі місце в Лізі Європи.

В останньому турі "чорно-білі" зіграють із Минаєм, а Дніпро-1 зустрінеться із Кривбасом.